Promocja T-Mobile – drugi nielimitowany abonament lub internet domowy na rok za darmo

To oferta dla klientów T-Mobile, którzy już posiadają, zakupią lub zmienią swój abonament na taryfę „M Nielimitowana” lub „L Nielimitowana”.

Kupując drugi abonament od T-Mobile dostajesz rok za darmo na koszt operatora. W tej promocji kolejna umową z ofertą głosową w taryfie M lub L i nielimitowanym internetem lub internet światłowodowy, otrzymuamy przez 12 miesięcy za 0 zł.

Abonenci T-Mobile dokupujący drugą ofertę mogą zaoszczędzić do 780 zł na abonamencie komórkowym „L Nielimitowana” z telefonem. Promocja nie obejmuje rat za urządzenie.

Wybierając abonament głosowy T-Mobile z nielimitowanym internetem, kolejny abonament lub internet światłowodowy dostajemy na 12 miesięcy za darmo.

Po tym okresie obowiązuje comiesięczna zniżka w wysokości 20 zł, na usługi w programie „Korzyści dla domu„.

Jak skorzystać z oferty?

Warunkiem udziału w promocji jest posiadanie już zawartej z T-Mobile umowy głosowej w taryfie Nielimitowana M lub L.

Oferta dotyczy klientów, którzy zdecydują się na ofertę abonamentową w T-Mobile z nielimitowanym internetem (M lub L Nielimitowana). Można kupić ją teraz lub zmienić na ofertę Nielimitowaną swoją obecną ofertę. Zrobimy to logując się do konta Mój T-Mobile.

Co oferują nielimitowane taryfy od T-Mobile?

W przypadku opcji „L Nielimitowana” są to rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu oraz nielimitowany internet 5G w maksymalnej, dostępnej prędkości, bez limitu pakietu danych do wykorzystania. Dodatkowo wyróżniającym ten plan taryfowy bonusem jest przysługująca zniżka na urządzenie (300 zł) i dostęp do usługi „Rozrywka Uwolniona” na 12 miesięcy w prezencie.

Co to jest Rozrywka uwolniona od T-Mobile

Rozrywka uwolniona to usługa, która daje użytkownikowi dostęp do telewizji, streamingu wideo, ebooków i muzyki. Na liście dostępnych serwisów znajdują się HBO GO, Tidal Premium, Legimi, Polsat Box Go i Eleven Sports, z których można naprzemiennie korzystać co 30 dni. Po okresie promocyjnym koszt usługi wynosi 20 zł/mies. i jest doliczany do rachunku.

Regularna cena taryfy „L Nielimitowana” to 85 zł miesięcznie, a jako kolejna usługa kosztuje 65 zł miesięcznie.

Drugim wariantem oferty, do której można dobrać promocyjne usługi, jest „M Nielimitowana”. Podobnie jak taryfa „L Nielimitowana”, gwarantuje nielimitowane połączenia oraz wiadomości SMS/MMS. Wbudowany jest tu internet bez limitu danych – w stałej, maksymalnej prędkości do 30 Mb/s. Do tego 200 zł zniżki na smartfon oraz 6 miesięcy dostępu do usługi „Rozrywka Uwolniona„. Abonament w tym wariancie kosztuje 65 zł miesięcznie, a jako kolejna usługa tylko 45 zł miesięcznie.

tabela promocja taryfy nielimitowane w t-mobile, kolejne uslugi abonament lub światłowód przez rok za darmo.

Internetem bez ograniczeń za darmo w T-Mobile

Do każdego z powyższych abonamentów można dobrać kolejne usługi. Może to być abonament z urządzeniem – wtedy T-Mobile bierze na siebie opłaty za usługę przez 12 miesięcy lub wariant bez urządzenia – tu jest 6 miesięcy bez opłat. Promocja z urządzeniem to 780 zł dodatkowych oszczędności przy taryfie „M Nielimitowana”, rabat na smartfon lub inny sprzęt na raty 0% w wysokości do 400 zł (wybierając dwie oferty tego samego dnia).

Drugą opcją do wyboru jest usługa internetu światłowodowego, w ramach której T-Mobile bierze na siebie opłaty przez 12 miesięcy. W ramach promocji można wybrać dowolną z dostępnych prędkości światłowodu: do 300 Mb/s, do 600 Mb/s lub do 900 Mb/s. Przez pierwsze 12 miesięcy nie będą doliczane opłaty obowiązujące w budynkach o wyższych kosztach przyłączenia, takich jak np. domy jednorodzinne. Warunkiem jest posiadanie już zawartej z T-Mobile Polska, umowy głosowej w taryfie Nielimitowana M lub L.

Trzeci wariant dla osób, które nie mają dostępu do światłowodu to mobilny internet domowy bez limitu danych. W tym przypadku T-Mobile pokryje 3-miesięczne koszty korzystania z usługi. W ramach oferty klienci mogą wybrać ofertę z internetem bez limitu danych w prędkości do 30 Mb/s. 60 Mb/s lub 90 Mb/s lub bez limitu prędkości z anteną zewnętrzną.

t-mobile drugi abonament z internetem bez limitu na rok za darmo

Co daje program rabatowy „Korzyści dla domu”. Ile można zaoszczędzić?

Po zakończeniu bezpłatnego okresu użytkownik otrzymuje rabat na dalsze korzystanie z usługi w wysokości 20 zł miesięcznie. Oznacza to, że cena drugiego abonamentu „M Nielimitowana” wyniesie po roku 45 zł, a w wariancie „L Nielimitowana” – 65 zł. Natomiast światłowodu, w zależności od wybranej prędkości, kolejno – 40 zł, 50 zł lub 70 zł. W przypadku internetu domowego będzie to 40, 50 lub 70 zł, a przy internecie domowym z anteną analogicznie – 60, 70, 90 albo 110 zł

Dodatkowo w promocji przygotowano zniżki na smartfony

Samsunga Galaxy A52s oraz Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G. Korzystając z taryfy „M Nielimitowana”, każdy z tych modeli otrzymają 200 zł taniej, a przy taryfie „L Nielimitowana” do 300 zł taniej.

Z wiosennej oferty mogą skorzystać nie tylko nowi klienci, ale także ci, którzy posiadają już numer w T-Mobile. Zarówno obecni użytkownicy nielimitowanych taryf, jak i klienci posiadający inną taryfę, którzy zmienią ją na taryfy „M Nielimitowana” lub „L Nielimitowana”.

Promocja obowiązuje do 31 maja 2022 roku włącznie.

Więcej informacji na temat oferty można znaleźć na stronie https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/roknanaszkoszt.

źródło: T-Mobile