TIDAL w Plusie w cenie abonamentu komórkowego. Czy warto?

TIDAL wprowadził zmiany w subskrypcji serwisu muzycznego.

Korzystasz z TIDAL? Możesz dopisać opłatę za swoją subskrypcję do rachunku w Plusie.

TIDAL utrzymał ceny subskrypcji na obecnym poziomie cenowym. Cena wyjściowa subskrypcji na 30 dni zaczyna się od 19,99 zł.

Z usługi TIDAL mogą korzystać klienci wszystkich rodzajów usług w sieci Plusa.

W Plusie, każdy nowy użytkownik serwisu może z niego korzystać przez 90 dni bez opłat. Po tym czasie usługa zostanie przekształcona w płatną zgodnie z wybranym wariantem.

Plus umożliwia dopisanie opłaty za subskrybcję TIDAL do rachunku za usługi telekomunikacyjne.

Klienci Plusa mają dostęp do TIDAL w cenie abonamentu

Pod warunkiem, że zdecydują się na abonament komórkowy od 65 zł/mies. lub internetowy od 75 zł/mies. Z subskrypcji można korzystać bez dodatkowych opłat przez 24 miesiące umowy.

Nowe warianty serwisu TIDAL – HiFi oraz HiFi Plus.

TIDAL HiFi kosztuje 19,99 zł/mies. i umożliwia słuchanie muzyki w formacie FLAC zapewniającym intensywniejszy i czystszy strumieniowy przesył mocnego dźwięku o praktycznie bezstratnej jakości. To muzyka jak z płyty CD.

TIDAL HiFi Plus łączy wszystkie zalety wariantu HiFi, czyli jakość dźwięku w formacie FLAC, z innowacyjnymi formatami audio Masters Quality Audio, Dolby Atmos, Sony 360 Reality Audio. Formaty te zapewniają dźwięk o najwyższych możliwych parametrach. TIDAL HiFI Plus to droższy wariant usługi w cenie 39,99 zł miesięcznie.

Nowe subskrypcje TIDAL HiFI i TIDAL HiFi Plus są dostępne w wariantach Family. Pakiety rodzinne pozwalają na korzystanie z serwisu przez nawet sześć osób. Każdy użytkownik ma spersonalizowane konto i dostęp do własnych playlist.

źródło: Plus