Taryfy komórkowe i Internet z 5G w Netii

Abonamenty komórkowe oraz usługi mobilnego internetu Netii zostały rozbudowane o plany taryfowe z dostępem do sieci 5G Plusa.

Od 27 maja 2021 r. Netia rozpoczęła sprzedaż nowych ofert mobilnych z dostępem do sieci 5G.

Nowością w ofercie Netia Mobile jest taryfa „Super” za 60 zł/mies., która zawiera nielimitowane połączenia głosowe, SMS-y i MMS-y w Polsce i UE oraz pakiet 30 GB danych w kraju i 4,5 GB w UE.

Cena taryfy „Super” dla klientów, którzy korzystają jednocześnie z innych usług Netii wynosi 35 zł miesięcznie.

Druga taryfa komórkowa z dostępem do 5G oferuje nielimitowane usługi, 72 GB danych w Polsce i 6 GB w UE. Taryfa „VIP” dla użytkowników innych usług Netii kosztuje jedynie 50 zł miesięcznie. W przypadku zakupu karty SIM bez posiadania innych usług w Netii to wydatek 75 zł miesięcznie.

W taryfach „Super” i „VIP” klienci otrzymają dostęp do serwisu muzycznego TIDAL za darmo.

netia mobile taryfy do telefonu i internet mobilny z 5G

Klienci, którzy przeniosą numer z innej sieci komórkowej otrzymają 3 miesiące każdego z abonamentów gratis! Promocja dotyczy wszystkich taryf komórkowych z dostępem do sieci 5G.

Netia oferuje internet mobilny z pakietem 1000 GB i routerem 5G

5G jest dostępne w taryfach mobilnego internetu od Netii z pokaźnymi pakietami danych – 500 GB oraz 1000 GB.

Klienci mają do wyboru abonamenty bez urządzeń, w cenach odpowiednio 100 zł i 200 zł miesięcznie lub w zestawie z wydajnym routerem Huawei 5G Pro2. Decydując się na router 5G obydwa abonamenty kosztują odpowiednio 130 zł i 230 zł miesięcznie.

źródło: Netia