Tańszy abonament i więcej GB w internecie mobilnym Orange Free

Od 6 listopada br., klienci kupujący aktywację lub przedłużający umowę na internet mobilny Orange Free mogą korzystać z nowych promocji. Dzięki nim zaoszczędzą nawet 41 proc. ceny abonamentu lub zyskają dwukrotnie większy limit na transmisje danych.

Klienci wybierający usługę Orange Free 39 zapłacą za abonament tylko 29 zł (z VAT), czyli o 26 proc. taniej, a jeśli mają już modem i  wybiorą ofertę bezterminalową, ich abonament przez cały czas trwania umowy będzie jeszcze niższy:

  • o 36 proc. przy zawieraniu nowej umowy,
  • aż o 41 proc. przy przedłużeniu umowy.

Klienci, którym zależy na większych limitach na transmisje danych mogą wybrać ofertę Orange Free 59. Otrzymają w niej dwukrotnie większy niż dotychczas limit transferu danych, czyli 8 GB miesięcznie, przy niezmienionej cenie abonamentu.

Nowością w ofercie jest limit danych 0,5 GB w planie Orange Free 19, w którym dostępna jest również darmowa usługa Szczęśliwe Godziny pozwalająca na nielimitowane korzystanie z szybkiego internetu mobilnego, codziennie między 0:00 a 8:00.

Każdy klient korzystający już z telefonu komórkowego w Orange oraz usługi Neostrada może także skorzystać z  internetu mobilnego z miesięcznym limitem transferu – 2GB za 0 zł. Wystarczy, że aktywuje pakiet Orange Open i połączy wchodzące w jego skład usługi na jednym koncie abonenckim.

Aktualnie dostępne promocje w Orange Free dla klientów podpisujących oraz przedłużających umowę:

Regulaminy dostępne są na stronie Orange.pl.