T-Mobile: Światłowód i telewizja z dekoderem 4K w zestawach świątecznych

W T-Mobile wprowadził dwie korzystne cenowo oferty na usługę MagentaRozrywka. Pierwsza z dekoderem, IPLA TV i IPLA ELEVEN SPORTS, a druga z internetem światłowodowym w zestawie.

T-Mobile przygotował specjalną ofertę w ramach usługi MagentaRozrywka z dekoderem 4K i dostępem do 105 kanałów IPLA TV oraz 4 kanałów IPLA ELEVEN SPORTS.

Nowoczesny dekoder 4K od T-Mobile jest oparty na platformie Android TV. Umożliwia zintegrowanie w jednym miejscu aplikacji: Netflix, Tidal, YouTube i Amazon Prime Video.

Wbudowany Chromecast pozwala na szybkie i bezproblemowe wyświetlanie filmów i zdjęć na ekranie telewizora. Obsługę dekodera ułatwia funkcja wyszukiwania głosowego dostępna w pilocie.

dekoder 4K magentarozrywka z telewizją IPLA w promocji 49 zł

MagentaRozrywka Box dostępna jest w promocyjnej cenie 49 zł miesięcznie w umowie na 24 miesiące. Za dekoder klienci zapłacą 1 zł. Z samej usługi można zrezygnować dociągu 30 dni od zakupu.

MagentaRozrywka Box i Netflix z Planem Standardowym w pakiecie kosztuje 49 zł/mies.

Oczekujesz jeszcze więcej?

Dekoder 4K oraz pakiet TV w postaci 105 kanałów IPLA TV i 4 kanałów IPLA ELEVEN SPORTS można dokupić w zestawie z internetem światłowodowym.

Cały zestaw kosztuje 40 zł przez pierwsze 3 miesiące. Jednorazowa opłata za dekoder wynosi 1 zł.

Po okresie promocyjnym oferta (pakiet TV oraz internet światłowodowy) dostępna będzie od 79 zł miesięcznie w wersji ze światłowodem 300 Mb/s. W tej cenie użytkownik otrzyma router. Instalacja internetu światłowodowego jest bezpłatna. Oferta obowiązuje w umowie na 24 miesiące.

Więcej informacji o nowej ofercie ze internetem światłowodowym i dostępem do kanałów IPLA TV można znaleźć na stronie https://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/pakiety-dla-domu.

Światłowód w T-Mobile + 109 kanałów TV

Magenta 1SML
Abonament 1)40 zł przez 3 -m-ce, później 79 zł40 zł przez 3 -m-ce, później 89 zł40 zł przez 3 -m-ce, później 109 zł
Światłowóddo 300 Mb/sdo 600 Mb/sdo 900 Mb/s
TV109 kanałów TV od IPLA109 kanałów TV od IPLA109 kanałów TV od IPLA
Dekoder TVDekoder TVDekoder TV
  1. W cenie abonamentu uwzględniono rabaty za zgody marketingowe, fakturę elektroniczną i terminowe płatności – łącznie 20 zł/mies.

Każdy pakiet można powiększyć o Netflix i/lub Amazon Prime Video.

źródło: T-Mobile