T-Mobile Usługi Bankowe – konto za 0 zł, oferta i promocje

Od 3 maja br. na polskim rynku bankowym działa nowa marka – T-Mobile Usługi Bankowe dostarczane przez Alior Bank, która zastąpiła markę Alior Sync.

Główne warunki dotychczasowej oferty Alior Sync – prowadzenie rachunku, wypłaty z bankomatów w Polsce i za granicą, opłata za kartę debetową, przelewy przez internet za 0 zł – po zmianie nazwy na T-Mobile Usługi Bankowe, nadal pozostają bezpłatne. W ramach rebrandingu, który zostanie przeprowadzony w ciągu najbliższych tygodni, zmienione zostaną projekty strony internetowej, systemu bankowości internetowej oraz aplikacji mobilnych.

Konto bankowe za 0 zł

Założenie oraz prowadzenia konta w T-Mobile Usługi Bankowe, wydanie i obsługa karty debetowej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą oraz krajowe przelewy wykonywane przez internet kosztują 0 zł. Dodatkowo, klienci sieci T-Mobile nie będą ponosili żadnych opłat związanych z transmisją danych podczas korzystania z aplikacji mobilnej na terenie Polski. Klienci otrzymują także kompletną gamę produktów bankowych – w tym pożyczkę, przeniesienie kredytów z innych banków, kartę kredytową, rachunek oszczędnościowy, lokaty.

Z usług T-Mobile Usługi Bankowe będą mogli korzystać klienci wszystkich sieci komórkowych.

Otwierając rachunek w T-Mobile Usługi Bankowe Abonenci T-Mobile mogą „od ręki” uzyskać dostęp do limitu kredytowego do wysokości 1000 złotych przyznawanego na podstawie historii opłacania rachunków telefonicznych w T-Mobile. Mogą również otrzymać kartę debetową do nowego konta oraz uruchomić płatności zbliżeniowe MyWallet w telefonie NFC.

t-mobile-uslugi-bankowe-1Promocje dla klientów T-Mobile

Dla klientów T-Mobile korzystających z karty debetowej w telefonie NFC przygotowana została specjalna promocja, w ramach której mogą otrzymać 5% zwrotu wartości transakcji dokonywanych tą kartą.

Promocja 500 zł zwrotu kwoty zakupów przysługuje posiadaczom konta, którzy są lub zostaną klientami abonamentowymi T-Mobile i nie skorzystali z promocji „500 zł za transfer”. Zwrot wynosi 5% kwot transakcji zrealizowanych kartą debetową MasterCard NFC. Limit zwrotu kwoty zakupów wynosi 50 zł miesięcznie i 500 zł w danym roku kalendarzowym. Warunkiem otrzymania zwrotu jest przelewanie na konto nie mniej niż 1000 zł miesięcznie. Szczegółowe zasady promocji opisane są w regulaminie promocji 500zł dla obecnych Klientów T-Mobile.

Kolejna promocja skierowana jest do klientów, którzy skorzystają z oferty limitu w koncie – bank nie naliczy oprocentowania dla zadłużenia do 500 złotych. Trzecia promocja dotyczy klientów którzy zdecydują się skorzystać z pożyczki gotówkowej w kwocie min. 10 tysięcy złotych udzielonej na 24 miesiące lub więcej. Klient otrzyma od T-Mobile Usługi Bankowe 50 złotych zwrotu za każdą spłaconą w terminie ratę pożyczki do łącznej kwoty 500 złotych.

Współpraca T-Mobile Polska i Alior Banku umożliwiła szeroką dostępność oferty T-Mobile Usługi Bankowe w wielu kanałach obsługi klienta.  Założenie konta, wraz z kartą debetową i uruchomienie limitu w koncie możliwe będzie m.in w blisko 1000 sklepach T-Mobile i poprzez Biuro Obsługi Abonenta T?Mobile.

W wybranych 10 salonach T-Mobile, pilotażowo, uruchomione zostaną dedykowane placówki T-Mobile Usługi Bankowe. Zapewnią one pełen zakres obsługi bankowej włącznie z wykonywaniem transakcji gotówkowych i doradztwem przy refinansowaniu kredytów.

Do 500 zł za przeniesienie numeru do abonamentu w T-Mobile

Dla osób, które oprócz otworzenia T-Mobile konta przeniosą swój numer do T-Mobile i wybiorą jeden z abonamentów bez telefonu – Comfort lub Premium, przygotowana została promocja, w ramach której mogą otrzymać do 500 złotych „za transfer”.

W dedykowanym abonamencie Comfort klient w umowie na 2 lata w cenie 39,99 zł miesięcznie otrzyma nielimitowane połączenia do sieci T-Mobile i Heyah oraz 800 minut do innych sieci, a także pakiet 1 GB danych miesięcznie. W ofercie Premium za 49,99 zł klienci otrzymują nielimitowane połączenia do wszystkich sieci oraz pakiet danych 2 GB. W obu taryfach w cenie 5 złotych można dokupić pakiet nielimitowanych SMS-ów do wszystkich sieci. Szczegóły promocji znajdują się na stronie T-Mobile.

Warunkiem uzyskania nagrody w wysokości 50 zł jest wykonanie w miesiącu przynajmniej jednej transakcji bezgotówkowej, kartą debetową Mastercard wydaną do konta i brak zaległości z tytułu płatności faktur za usługi telekomunikacyjne. Premia wypłacana jest na T-Mobile konto nie więcej niż 10 razy (maks. do 500 zł łącznie) i nie dłużej niż przez 24 miesiące od dnia zawarcia umowy z T-Mobile.

Klienci którzy otworzą konto w T-Mobile Usługi Bankowe mogą również skorzystać z możliwości automatycznego doładowania konta telefonu w T-Mobile na kartę lub Heyah. Saldo w telefonie będzie uzupełniane na podstawie jednej z wybranych przez klienta reguł. Użytkownik otrzyma dodatkowe 20% doładowania do wykorzystania na wszystkie usługi telekomunikacyjne.

Dotychaczasowi klienci Alior Sync

W T-Mobile Usługi Bankowe wszystkie produkty i usługi będą świadczone na tych samych warunkach, co w Alior Sync: numery kont pozostaną bez zmian, a karty debetowe i kredytowe będą działać do końca terminu ważności, loginy i hasła pozostaną te same, a od klientów nie będą wymagane dodatkowe działania związane ze zmianą marki.

źródło: T-Mobile