T-Mobile przedłuża wsparcie ofertowe dla obywateli Ukrainy

Klienci T-Mobile, którzy aktywowali już usługę nielimitowane połączenia i SMS-y międzynarodowe z Polski do Ukrainy (w przypadku użytkowników prepaid i MIX usługa ta została aktywowana automatycznie), mogą bezpłatnie kontaktować się z osobami, które pozostały w Ukrainie.

Z oferty mogą korzystać użytkownicy indywidualni, T-Mobile na kartę, Heyah na kartę, MIX oraz biznesowi na taryfie Magenta Biznes i Jump proFirma.

Dla nich przedłużenie tej promocji do końca kwietnia nastąpi automatycznie.

Osoby posiadające ofertę abonamentową, które wcześniej nie aktywowały tej opcji, mogą to zrobić na jeden z trzech sposobów:

  • w aplikacji mobilnej „Mój T-Mobile”,
  • SMS-owo, wysyłając SMS o treści TAK na numer 80008,
  • za pośrednictwem obsługi klienta pod numerem 602 960 200 (dla klientów na kartę) lub 602 900 000 (dla klientów indywidualnych i biznesowych).

Roaming w Ukrainie z automatycznie obniżonymi stawkami

Od 1 kwietnia osoby z abonamentem w T-Mobile (klienci indywidualni – z taryfami T, Rodzina, Jump, biznesowi – z taryfami Magenta Biznes i JUMP proFirma) oraz użytkownicy T-Mobile na kartę, Heyah na kartę i MIX na terenie Ukrainy mogą korzystać z obniżonych stawek na usługi w roamingu w Ukrainie i z Ukrainy do Polski.

Opłata za połączenie głosowe (wychodzące i przychodzące) wyniesie 99 gr (80 gr netto) za minutę, SMS-y i MMS-y będą kosztowały po 20 gr (16 gr netto). Opłata za paczkę 1 GB internetu mobilnego wyniesie 49 zł (39,84 zł netto).

Bezpłatne startery od T-Mobile i pakiet pomocowy dla klientów ofert na kartę

Obywatele Ukrainy na terenie Polski mogą swobodnie korzystać z dostępu do internetu mobilnego i kontaktować się, dzięki bezpłatnym starterom T-Mobile i Heyah. Karty SIM są dostępne na przejściach granicznych z Ukrainą, punktach recepcyjnych oraz na dworcach PKP i PKS.

Użytkownicy T-Mobile na kartę i Heyah na kartę (korzystający o taryfy GO! i Dniówka) od 1 kwietnia po aktywacji bezpłatnego startera otrzymają automatycznie pakiet 10 GB, 100 minut i 100 SMS-ów w Polsce. Będzie on ważny przez 30 dni.

Pozostali klienci z Ukrainy, którzy aktywowali starter po 24.02, mogą włączyć usługę kodem lub SMS-em.

T-Mobile w dalszym ciągu przedłuża ważność kont obywateli Ukrainy korzystających z Heyah na kartę i T-Mobile na kartę o 100 dni.

Wraz ze starterem klienci na granicach otrzymują od wolontariuszy bezpłatnie voucher na pakiet 100 gigabajtów, przygotowany w języku ukraińskim, ważny przez 14 dni na terenie Polski.

Szczegółowy regulamin usług będzie dostępny od 1 kwietnia na stronie https://www.t-mobile.pl/c/pakiety-dla-ukrainy.