Smartokazje w T-Mobile

T-Mobile wprowadził nową akcję promocyjną ze smartfonami, smartwatchami i opaskami.

W ofercie Smartokazje w T-Mobile znalazły się modele marki Samsung i Xiaomi. W promocji dostępnych jest wiele opcji i wariantów do nowej umowy lub jako dodatek do obecnie obowiązującej.

Samsung Galaxy A42 5G jest dostępny w cenie 1 zł na start w abonamencie M w wysokości 105 zł miesięcznie.

Galaxy A42 5G można zakupić w ofercie ze smartwatchem Samsung Galaxy Watch3 LTE.

Całość kosztuje 299 zł na start w abonamencie T-Mobile L za 165 zł na miesiąc. W ramach abonamentu klienci otrzymują nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, nielimitowany internet, w którym ograniczenie prędkości pojawia się dopiero po przekroczeniu 70 GB.

Zegarek dostępny w tym zestawie pozwala na zastosowanie karty eSIM. W ten sposób można dzielić jeden numer na smartfonie i smartwatchu.

smartokazje w t-mobile promocja samsung galaxy a42 5g w zestawie z zegarkiem galaxy watch3

Galaxy A42 5G jest dostępny w zestawie z opaską sportową Samsung Galaxy Fit 2 za 1 zł w abonamencie M w kwocie 115 zł miesięcznie.

Smartfon Xiaomi Redmi Note 9 za 1 zł z opaską sportową Xiaomi Mi Smart Band 5 w prezencie. Oferta jest dostępna w abonamencie M za 95 zł miesięcznie.

Smartokazje bez abonamentu

To promocja dla osób, które chciałyby zdecydować się na smartwatch bez umowy abonamentowej. Oferta zawiera około 20 modeli od wszystkich wiodących producentów na rynku. Urządzenia można kupić na raty 0%.

Zegarek Samsung Galaxy Watch3 LTE z opłatą na start 79 zł oraz płatnością ratalną w wysokości 80 zł miesięcznie w przypadku 24 rat. Samsung Galaxy Active 2 to natomiast koszt 69 zł na start w wariancie z 24 ratami w wysokości 45 zł.

Więcej informacji o nowej ofercie można znaleźć na stronie https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/promocja-noworoczna.

źródło: T-Mobile