T-Mobile: Promocja „Gorączka ofert”, smartfony LG G2 Mini z prezentem, Samsung Galaxy Core Plus z bonem zakupowym

Do 4 czerwca (środa) w sklepie internetowym T-Mobile.pl można skorzystać z promocji „Gorączka ofert” z nagrodami. Promocja skierowana jest do wszystkich klientów T-Mobile, którzy w trakcie jej trwania nabędą smartfon LG G2 Mini lub Samsung Galaxy Core Plus.

Każdy klient, który zamówi na T-Mobile.pl smartfon LG G2 Mini otrzyma do wyboru prezent: odtwarzacz Blu-ray LG BP135 lub mini wieżę LG CM1530. Oferta dostępna jest z dwoma planami taryfowymi: Comfort 69,99 zł (800 minut, 1 GB) i smartfonem LG G2 Mini w cenie 149 zł oraz Premium 89,99 zł (nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, 2 GB) i smartfonem LG G2 Mini za 1 zł.

Osoby, które zdecydują się na telefon Samsung Galaxy Core Plus otrzymają 300 zł w bonach zakupowych Sodexo przy wyborze abonamentu Basic 49,99 zł lub Comfort 69,99 zł.

Wszystkie nagrody są dostępne do wyczerpania zapasów. Do nabytego urządzenia przysługuje jedna nagroda.

Z promocji można skorzystać na stronie T-Mobile.pl gdzie znajduje się opis odebrania prezentu, formularz i regulamin akcji.

Opłata aktywacyjna doliczana do pierwszej faktury wynosi 49,90 zł. Umowa na 24 miesiące, podane kwoty abonamentów z aktywną e-fakturą dla nowych klientów i przenoszących numer od dotychczasowego operatora (MNP).

źródło: T-Mobile, fot. T-Mobile