T-Mobile: Dwa abonamenty w jednej ofercie Jump! Family od 99,99 zł miesięcznie

13 marca br. (piątek) T-Mobile rozpoczyna kampanię reklamową promującą najnowsze taryfy rodzinne Jump! Family.

Promowana oferta rodzinna Jump! Family w T-Mobile to trzy taryfy do wyboru w cenie od 99,99 zł miesięcznie za dwie karty SIM w jednym abonamencie. Na każdą taryfę Jump! Family składają się nielimitowane rozmowy w sieci oraz do innych operatorów komórkowych w kraju i nielimitowane SMS-y, MMS-y do sieci mobilnych w Polsce. Oprócz tego w dwóch najwyższych abonamentach Family Relax 109,99 zł i Family Max 159,99 zł zawarte są nielimitowane rozmowy na numery stacjonarne w kraju.

W każdym planie znajdują się wliczone w opłatę miesięczną wspólne limity danych na internet LTE w telefonie. W najniższej taryfie Family Comfort za 99,99 zł abonenci otrzymają pakiet internetowy o wielkości 1 GB, w Family Relax 109,99 zł jest to 3 GB limitu danych, a w wariancie najdroższym Family Max 159,99 zł do 5 GB dla dwóch karty SIM.

Klienci korzystający z oferty rodzinnej Jump! Family mogą dokupić do 5 umów z opłatą miesięczną 30 zł za każdą dodatkową kartę SIM.

Przy zamówienia oferty w sklepie internetowym T-Mobile klientom przysługuje 30% rabatu na abonament przez pierwsze 3 miesiące. Oferta skierowana do klientów indywidualnych (nowy numer, przenoszenie numeru). Podane kwoty abonamentowe zawierają rabat za e-fakturę, wyrażenie zgód marketingowych i terminowe płatności rachunków, umowa przez 24 miesiące. Na abonament w ofercie Jump! Family składają się dwie karty SIM i wybrany telefon dostępny w ramach promocji. Aktywacja wynosi 49,90 zł.

Specjalna oferta promocyjna „Jump Family” (Superzestaw) umożliwia abonentom, którzy zawarli umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych w ramach „Oferty Jump Family z telefonem na 24 miesiące w T-Mobile” lub „Oferty Jump Family bez telefonu na 24 miesiące w T-Mobile”, zawarcie do pięciu kolejnych umów z takim samym jak w dotychczasowej umowie zakresem usług i opłatą miesięczną 30 zł.

Autor: Kuba Stefanik/Abonamenty.pl
źródło: T-Mobile, inf. własne, fot. T-Mobile