T-Mobile: Nowa oferta internetu mobilnego LTE dla biznesu

Od 15 stycznia br. T-Mobile wprowadzi zupełnie nową ofertę internetu mobilnego dla klientów biznesowych. Najnowsza propozycja operatora wyróżnia się uproszczoną konstrukcją i korzystniejszymi warunkami taryfowymi. Z nowej oferty internetu mobilnego dla firm mogą skorzystać zarówno nowi, jak i obecni klienci T-Mobile, wybierający taryfę z modemem, laptopem lub tabletem, jak i propozycję bez urządzenia.

W nowej ofercie internetowej dla firm zwiększono pakiety danych oraz uproszczono same oferty z modemem lub routerem oraz bez urządzenia.

Z myślą o klientach korzystających z internetu za granicą, w dwóch najwyższych taryfach w ramach abonamentu dostępne są pakiety na transmisję danych w roamingu na terenie całej UE.

Ofertę uzupełniają dwie usługi, znacznie poprawiające komfort i bezpieczeństwo korzystania z sieci: blueconnect noc – zapewniający nieograniczony transfer danych w kraju codziennie w godz. 0:00 do 9:00, oraz Norton 360 – program kompleksowo zabezpieczający komputer. Obydwie usługi dostępne są bezpłatnie w najwyższych pakietach.

Pełne zestawienie nowych pakietów prezentuje poniższa tabela:

Pakiet Bronze Silver Gold Platinum
Opłata miesięczna (netto) 20 zł 40 zł 60 zł 90 zł
Zniżka na abonament z ofertą SuperZestaw (netto) -10 zł -10 zł -10 zł
Limit danych 5 GB 30 GB 50 GB 100 GB
Travel & Surf UE 100 MB 500 MB
Norton 360 (netto) 4,06 zł Bezpłatnie
Blueconnect noc (netto) 4,06 zł Bezpłatnie
Czas trwania umowy 24 miesiące

Klienci posiadający już urządzenie mogą zdecydować się na ofertę SIM only dzięki czemu ich abonament zostanie obniżony do 1 zł przez 3 pierwsze cykle rozliczeniowe.

Tablety i laptopy w optymalnych pakietach dla biznesu

Klienci decydujący się na ten wariant otrzymają możliwość wyboru urządzenia z szerokiego portfolio tabletów i laptopów, a następnie, w zależności od tego jak intensywnie korzystają z sieci – jednego z dwóch pakietów:

SILVER – dla użytkowników, korzystających z dostępu do internetu z umiarkowaną częstotliwością. W pakiecie wliczonych jest 5 GB danych, niższa jest opłata na start za urządzenie.

GOLD – dla użytkowników intensywnie korzystających z sieci. W pakiet wliczonych jest 30 GB danych. Nowością w tym wariancie jest usługa Budżet na urządzenie, która przy zakupie następnych urządzeń z portfolio operatora zarówno w ofercie głosowej jaki internetu LTE pozwoli uzyskać kolejne oszczędności poprzez obniżenie ceny urządzenia.

Oszczędności w ofercie łączonej SuperZestaw w T-Mobile

Dla klientów posiadających już ofertę głosową lub internetu mobilnego w T-Mobile możliwe jest także (w ramach opcji SuperZestaw) obniżenie abonamentu o 10 zł netto przez cały okres trwania umowy (dla pakietu SILVER przy umowie na 36 m-cy, dla pakietu GOLD w każdym wariancie). Wysokość miesięcznego zobowiązania zależy od wybranego urządzenia, a poniżej przedstawione zostały przykładowe oferty:

urządzenia_oferty_ipad_t_mobile_firma

Autor: Kuba Stefanik/Abonamenty.pl
źródło: T-Mobile