T-Mobile: Nowa oferta internetu mobilnego blueconnect

T-Mobile wprowadził dziś (15.04) nową ofertę internetu mobilnego. Dziewięć taryf blueconnect dostępnych jest w dwóch opcjach abonamentowych (12 i 24 miesiące). Dłuższa umowa na abonament przekłada się na większy pakiet danych do wykorzystania każdego miesiąca.

W zależności od potrzeb klient może zdecydować się na wersję bez urządzenia, ofertę z modemem lub routerem mobilnym lub z routerem. Klienci przedłużający umowę mogą liczyć na większe pakiety danych w każdej z taryf nowej oferty blueconnect.

Oferta blueconnect bez urządzenia (Tylko SIM)

W ramach abonamentu za 19,99 zł, przy umowie podpisywanej na 12 miesięcy, klienci otrzymują 3 GB transferu. Podpisując kontrakt na 24 miesiące, za tę samą kwotę abonamentu, T-Mobile oferuje dwukrotnie większą paczkę danych do wykorzystania.

W podobny sposób zaprojektowano pozostałe 9 taryf w ramach blueconnect bez urządzenia – każda kolejna kosztuje o 10 zł więcej i oferuje większy pakiet danych. Taryfa z największym limitem transferu kosztuje 99,99 zł miesięcznie i oferuje dostęp do 70 lub 90 GB transferu.

Oferta blueconnect routerem lub modemem

Oferta blueconnect z modemem lub routerem mobilnym to zestaw taryf oferujących od 2 do 70 GB transferu miesięcznie. Klienci mogą wybrać umowę na 12 lub 24 miesiące oraz jedną z 8 taryf różniących się pakietem danych i kwotą miesięcznych zobowiązań. Modem lub router mobilny dostępny będzie od 1 zł w ramach umowy na 24 miesiące lub od 49 zł przy kontrakcie na 12 miesięcy.

Domowy internet blueconnect

Oferta blueconnect Internet dla domu z routerem stacjonarnym Huawei B683 to siedem taryf zróżnicowanych pod względem kwoty miesięcznych zobowiązań i pakietów danych do wykorzystania. Za 39,99 zł miesięcznie klienci otrzymają 6 GB transferu danych. Najwyższa z taryf oferuje do 70 GB transferu za 99,99 zł miesięcznie. Oferta internetu dla domu dostępna jest w zobowiązaniu na 30 miesięcy.

Więcej informacji o ofercie na stronie www.t-mobile.pl.

INTERNET BEZ LIMITU PRZEZ 12 MIESIĘCY W T-MOBILE DLA FIRM

Sieć komórkowa T-Mobile przygotowała specjalną promocję dla klientów biznesowych, w ramach której otrzymają dostęp do nielimitowanej transmisji danych przez pierwsze miesiące trwania umowy. W zależności od wybranej taryfy blueconnect biznes – S, M, L oraz XL i XXL – T-Mobile oferuje odpowiednio 3, 6, 9 i 12 miesięcy mobilnego dostępu do internetu bez żadnych limitów. Po zakończeniu okresu promocyjnego klienci będą korzystać z pakietów danych przypisanych do poszczególnych taryf blueconnect biznes.

Z promocji można skorzystać od 16 kwietnia do 15 czerwca 2014 r.

T-Mobile w pięciu taryfach blueconnect biznes proponuje różnej wielkości limity danych w ramach abonamentu:

  • blueconnect biznes S – 3 GB
  • blueconnect biznes M – 4 GB
  • blueconnect biznes L – 6 GB
  • blueconnect biznes XL – 12 GB
  • blueconnect biznes XXL – 100 GB

Ceny zaczynają się od 15 zł netto miesięcznie, w ramach taryfy blueconnect biznes S w opcji bez urządzenia. Za opcję z modemem lub routerem zapłacimy od 20 zł netto miesięcznie, zaś z tabletem lub laptopem od 30 zł netto.

Obecni klienci T-Mobile, przy nowej aktywacji dla taryf M, L, XL i XXL otrzymają miesięcznie10 zł netto zniżki. Każda z taryf blueconnect biznes dostępna jest w opcji z laptopem lub tabletem, modemem, routerem albo bez urządzenia.

Więcej informacji o taryfach blueconnect biznes: www.t-mobile.pl/dlafirm

źródło: T-Mobile