T-Mobile ma nielimitowane taryfy 5G z internetem bez ograniczeń dla klientów indywidualnych

Sieć T-Mobile wprowadziła nowe taryfy komórkowe z internetem mobilnym bez limitu danych.

W ramach nowej oferty wszystkie plany komórkowe w T-Mobile pozwalają na korzystanie z nielimitowanych rozmów, SMS-ów i MMS-ów.

T-Mobile od stycznia 2022 roku oferuje trzy abonamenty komórkowe z dostępem do technologii 5G. Najtańszy abonamentem 5G z pakietem 40 GB kosztuje od 55 zł/mies.

Dwie taryfy 5G w T-Mobile oferują internet bez limitu. To Nielimitowana M i Nielimitowana L.

W abonamencie Nielimitowana M, użytkownik otrzymuje internet bez limitu z prędkością maksymalną do 30 Mb/s. Maksymalna prędkość pobierania i wysyłania danych w taryfie M w technologii LTE wynosi nie więcej niż 30 Mb/s.

Za takie rozwiązanie klienci zapłacą już od 45 zł miesięcznie z rabatem w ramach programu „Korzyści dla domu”. Regularna cena przy podpisaniu pierwszej umowy dla taryfy M Nielimitowana to 65 zł miesięcznie.

Drug abonament komórkowy z internetem bez ograniczeń to Nielimitowana L. W tej opcji klient ma zagwarantowane maksimum prędkości bez limitu transferu. To oznacza, że nie ma ograniczenia co do objętości danych ani szacunkowej prędkości maksymalnej dla posiadaczy oferty Nielimitowana L. Abonament kosztuje od 65 zł miesięcznie w programie „Korzyści dla domu”. Bez programu „Korzyści dla domu” będzie to 85 zł miesięcznie.

Zasady programu „Korzyści dla Domu”. Jak otrzymać zniżkę na usługi abonamentowe

Każdy abonent T-Mobile na każdej kolejnej umowie (abonament komórkowy, internet domowy czy rozrywka) oszczędza 20 zł miesięcznie. Zniżka przyznawana jest klientom posiadającym zawartą z T-Mobile umowę o świadczenie głosowych usług telekomunikacyjnych.

Rozrywka uwolniona w taryfie Nielimitowana M i Nielimitowana L

Wybierając planów taryfowy Nielimitowana L lub M otrzymamy darmowy dostęp do usługi „Rozrywka Uwolniona” na 6 lub 12 miesięcy. Po tym okresie opłata za korzystanie z usługi wynosi 20 zł miesięcznie.

Usługa „Rozrywka uwolniona” pozwala wybierać pomiędzy zróżnicowanymi platformami subskrypcyjnymi i zmieniać je dowolnie. W ofercie znajdują się m.in. HBO GO, Tidal, Legimi, pakiety sportowe, filmowe, informacyjno-rozrywkowe czy skierowane do dzieci w Polsat Box Go.

Z najnowszych taryf mogą korzystać wszyscy klienci, w tym osoby posiadające umowę abonamentową w T-Mobile.

taryfy abonamenty komórkowe t-mobile internet bez limitu 2022 nowa oferta 5G

Z ofert M i L można korzystać na telefonach, smartfonach i innych urządzeniach, niebędących modemami ani routerami.

Nowym taryfom M Nielimitowana i L Nielimitowana towarzyszą specjalne zniżki na zestawy urządzeń:

  • Samsung Galaxy A52s + słuchawki Samsung Galaxy Buds2 o wartości 649 zł w prezencie,
  • Samsung Galaxy S21 FE 5G + smartfon Samsung Galaxy A12 o wartości 749 zł w prezencie,
  • Xiaomi Mi 11 lite NE 5G + zestaw Smart Home Sport 2 o wartości 499 zł (w zestawie waga, słuchawki i opaska sportowa).

źródło: T-Mobile