T-Mobile Magenta Dom teraz z CANAL+ Prestige i Viaplay

Od 27 grudnia w T-Mobile Magenta Dom znalazły się dwie nowe opcje. Użutkownicy usługi mają już dostęp do serwisu Viaplay oraz pakietu 10 kanałów CANAL+ Prestige.

W bieżącej promocji usługi Magenta Dom, przez pierwszy rok klienci T-Mobile korzystają z pakietu L w cenie pakietu S. Po 12-miesięcznym okresie promocyjnym mogą zdecydować, czy zachować najwyższy pakiet 130 kanałów telewizyjnych, czy też postawić na mniejszy.

W ramach zaktualizowanej oferty, która ruszyła 27 grudnia, pakiet L rozszerza się o dwie dodatkowe opcje: CANAL+ Prestige i serwis Viaplay.

Co to jest CANAL+ Prestige w Magenta Dom

Nowy pakiet CANAL+ Prestige to zestaw kanałów, oferujących produkcje filmowe, dokumentalne i sportowe na najwyższym poziomie.

Dodatkowe 10 kanałów w pakiecie CANAL+ Prestige można włączyć za 24,99 zł miesięcznie. Cena obowiązuje przez 3 miesiące (potem będzie to 49,99 zł miesięcznie). Z oferty mogą skorzystać zarówno nowi, jak i obecni klienci Magenta Dom. Wystarczy posiadać dostęp do telewizji od T-Mobile w pakiecie M lub L.

magenta dom telewizja nowe pakiet canal+ prestige kanały filmowe seriale dokument sport i viaplay w rozrywka bez ograniczeń promocja 2023

Rozrywka bez Ograniczeń dla użytkowników Magenta Dom

W ramach opcji „Rozrywka bez Ograniczeń” co miesiąc bez opłat zmieniamy serwis subskrypcyjny. W T-Mobile mamy do dyspozycji platformy: HBO Max, Eleven Sports, DaVinci Kids, Tidal oraz Legimi. Od teraz jest do wyboru kolejna pozycja: serwis Viaplay.

W pakiecie Magenta Dom klienci korzystają z opcji „Rozrywka bez Ograniczeń” za darmo nawet przez rok.

Co oferuje serwis Viaplay dla klientów sieci T-Mobile

W Viaplay można oglądać seriale skandynawskie oraz produkcje hollywoodzkie. Subskrybenci znajdą tu także duży wybór treści dla najmłodszych. Viaplay to jednocześnie dostęp do najważniejszych wydarzeń sportowych, takich jak mecze Premier League, Bundesligi, Ligi Europy, Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej IHF 2023, gale KSW czy wyścigi Formuły 1. Biblioteka Viaplay to stale rosnąca liczba polskich produkcji.

Jakie usługi składają się na Magenta Dom

Flagowy zestaw usług w ramach Magenta Dom to oprócz telewizji i serwisów rozrywkowych także najlepsze, nielimitowane usługi dla całej rodziny. Opłaty za pakiet Magenta Dom w T-Mobile startują od 95 zł miesięcznie. W tej cenie otrzymamy abonament z nieograniczoną liczbą minut, SMS-ów, MMS-ów w kraju i w roamingu UE, internet w smartfonie (z prędkością 30 Mb/s, bez limitu danych), internet światłowodowy do domu i bogaty pakiet telewizyjny. Aktualnie w promocji jest aż 130 kanałów w pakiecie L, dostępny w cenie pakietu S przez 12 miesięcy.

Więcej o promocji przeczytać można na stronie https://www.t-mobile.pl/c/magenta-dom/oferta.

źródło: T-Mobile