Nowa oferta i taryfy Magenta Biznes w T-Mobile

T-Mobile wprowadził całkowicie nową ofertę dla małego i średniego biznesu – Magenta Biznes.

Magenta Biznes to oferta dla przedsiębiorców. którzybędą mogli korzystać z nielimitowanego Internetu dla firmy i wszystkich pracowników, jak również z nielimitowanych rozmów, SMS-ów i MMS-ów.

Zalety oferty Magenta Biznes?

Korzystając z oferty Magenta Biznes zyskujesz dużą elastyczność dzięki możliwości zamawiania dowolnych urządzeń, dodatkowych kart SIM – nie tylko przy zawieraniu umowy, ale i w trakcie jej trwania. Przedsiębiorcy mają możliwość płacenia tylko 1 zł netto miesięcznie za dodatkową kartę SIM, jeżeli się z niej nie korzysta.

T-Mobile przygotował 4 zestawy Magenta Biznes:

magenta biznes oferta dla firm

Nielimitowany Internet dla biura i wszystkich pracowników

W ofercie Magenta Biznes w pierwszej kolejności wybiera się pakiet Internetu niezbędny dla całej firmy, bo nielimitowane usługi głosowe, SMS-y i MMS-y otrzymuje się w standardzie. Do wyboru są trzy opcje z nielimitowanym mobilnym dostępem do Internetu oraz pakiet 10 GB, który można zwiększyć w razie potrzeby. W nowej ofercie z dostępu do Internetu można korzystać na wszystkich kartach SIM w ramach Magenta Biznes oraz na dowolnych urządzaniach.

Kupując usługi Magenta Biznes, przedsiębiorca zawsze otrzymuje w podstawowym zestawie dwie karty SIM.

Jedna z nich to karta sieciowa, która umożliwia dostęp do Internetu w kraju w ramach jednego z czterech wariantów: współdzielonego pakietu danych 10 GB (przez pierwsze 3 miesiące 40 GB) oraz 3 opcji bez limitu danych z maksymalną prędkością do 20 Mb/s, do 60 Mb/s lub z maksymalną dostępną technologicznie prędkością w sieci T-Mobile.

Druga karta oferuje nielimitowane połączenia głosowe, SMS-y i MMS-y w kraju i w Unii Europejskiej i korzystanie z dostępu do Internetu z prędkością do 20 Mb/s w ramach jednej z czterech wybranej dla firmy opcji. W każdym momencie za 20 zł netto miesięcznie można przyśpieszyć Internet do prędkości dostępnej na karcie sieciowej.

W Magenta Biznes identyczny pakiet usług przedsiębiorca otrzyma również na wszystkich kartach SIM zamówionych poza podstawowym pakietem. Dzięki temu dostęp do Internetu bez limitu mogą zyskać wszyscy pracownicy i wszystkie urządzenia w firmie.

 

Przedsiębiorca może również w dowolnym momencie rozszerzyć podstawowy zestaw dwóch kart SIM w ramach Magenta Biznes o kolejne karty SIM.

Magenta Biznes, oprócz elastyczności w dobieraniu nowych kart SIM, oferuje również prostą regułę, która pozwala na płacenie tylko 1 zł miesięcznie za nieużywaną dodatkową kartę SIM. Sprowadza się to do tego, że po 6 miesiącach od zakupienia, w każdym kolejnym miesiącu abonament będzie wynosił tylko 1 zł, jeżeli karta nie była w tym czasie używana. Czyli nie były wykonywane i odbierane połączenia głosowe, wysyłane SMS-y lub MMS-y oraz transmisja danych nie przekroczyła 1 MB. Przychodzące SMS-y nie będą traktowane jako korzystanie z karty SIM.

Elastyczne dobieranie nowych urządzeń

Atutem Magenta Biznes jest także duża elastyczność przy zakupie laptopów, tabletów, modemów i routerów. Każde z tych urządzeń możemy kupić przy podpisaniu umowy lub w dowolnym momencie po upływie 6 miesięcy od jej zawarcia. Ceny urządzeń są niezależnie od wybranej oferty, a przedsiębiorca dopasowuje wysokość opłaty na start oraz rat do swoich potrzeb.

Dodatkowe usługi:

  • Księgowość Online, która umożliwia każdemu małemu przedsiębiorcy łatwe wystawianie faktur oraz samodzielne prowadzenie księgowości, a także generowanie i przekazywanie Jednolitego Pliku Kontrolnego.
  • Zdalny IT Serwis, w ramach którego specjaliści T-Mobile naprawią usterkę, udzielając wskazówek telefonicznie lub łącząc się zdalnie z urządzeniem. Warty uwagi jest również
  • Pakiet Office 365, oferujący m.in. profesjonalną pocztę umożliwiającą przechowywanie 50 GB wiadomości, a także przesyłanie i ściąganie załączników do 150 MB, jak również aplikację do rezerwacji wizyt Bookings.

Więcej informacji o ofercie Magenta Biznes na stronie t-mobile.pl.

źródło: T-Mobile