T-Mobile ma wyłączność na sprzedaż Alcatela One Touch Fire z Firefox OS – aktualizacja

T-Mobile będzie wyłącznym dystrybutorem smartfona Alcatel One Touch Fire z systemem operacyjnym Firefox przynajmniej do końca bieżącego roku i liczy, że wzmocnienie oferty tym telefonem przełoży się na dużą sprzedaż, poinformował agencję ISBnews członek zarządu T-Mobile Grzegorz Bors.

mozilla_alcatel_fire_11„Ten telefon adresuje się swoją użytecznością i ceną do szerokiego grona klientów. Jest to przyjazny i tani smartfon w stosunkowo niskich taryfach. Jest też specjalna taryfa tylko pod właśnie ten telefon Alcatel z Firefox OS od 39,9 zł miesięcznie z wliczoną paczką danych i minutami. Nie ukrywam, że liczymy na dużą sprzedaż i wzmocnienie oferty tym telefonem. Co najmniej do końca roku ten telefon będzie dostępny tylko w T-Mobile. Taka umowa jest z Alcatelem” – powiedział ISBnews Bors.

Dodał, że T-Mobile zakłada, że jeżeli sprzedaż smartfona w ciągu najbliższych kilku tygodni wyniesie kilka tysięcy sztuk, to operator będzie zadowolony. „Myślimy, że przede wszystkim ten telefon będzie sprzedawał się w ofercie Mix (kontrakt na doładowania). To jest oferta dla osób, którym zależy na kontroli kosztów” – wskazał członek zarządu T-Mobile.

T-Mobile jako pierwszy operator w Polsce i drugi na świecie rozpoczyna sprzedaż smarfonów Alcatel One Touch Fire z systemem Firefox OS. Dostępna będzie pełna oferta Mix, prepaid i postpaid. Cena smartfona w ofercie Mix na liczbę doładowań to 1 zł przy doładowaniu od 25 zł. W prepaid cena aparatu wynosić będzie 399 zł.

Aktualizacja 15.07.2013: Alcatel One Touch Fire dostępny jest w cenie 1 zł z wszystkimi taryfami Rodzina w ofercie multimedialnej.

źródło: ISBnews