T-Mobile Black Week – Nielimitowany Internet domowy 5G taniej o 20 zł

Promocje z okazji Black Week trwają jeszcze przez kilka dni. T-Mobile przygotował specjalną ofertę na Internet Domowy, który możemy kupić taniej o 20 zł.

W Black Week 2022 Internet Domowy od T-Mobile można zamówić taniej. Magentowa sieć proponuje Internet do domu z wyższą prędkością w niższej cenie. A do tego w prezencie słuchawki lub extender Wi-Fi do wybranych routerów.

Tylko do poniedziałku 28 listopada abonament na Internet domowy L kosztuje 70 zł/mies. Regularna cena Internetu domowego z dostępem do technologii 5G to 90 zł.

W promocji T-Mobile Black Friday klienci zyskują rabat 20 zł/mies. na usługę internetu domowego z prędkością do 90 Mb/s. To daje w sumie 480 zł oszczędności przez 2 lata.

Drugi abonament na Internet domowy M z prędkością do 60 Mb/s kosztuje 60 zł/mies. W ramach promocji oszczędzimy 10 zł/mies. czyli 240 zł przez 24 miesiące.

Zniżka 20 zł na abonament przyznawana jest klientom w T-Mobile posiadającym umowę o świadczenie głosowych usług telekomunikacyjnych, z wyjątkiem umów zawartych w ofercie T-Mobile XS oraz XXS.

Promocja na nielimitowany Internet domowy M i L z routerem domowym w T-Mobile:

 • Internet domowy M z prędkością do 60 Mb/s w cenie 60 zł/mies.
 • Internet domowy L 5G z prędkością do 90 Mb/s w cenie 70 zł/mies.

Abonenci posiadający w T-Mobile ofertę głosową (z wyjątkiem oferty XS), zapłacą za:

 • Internet domowy M z prędkością do 60 Mb/s – 40 zł/mies.
 • Internet domowy L 5G z prędkością do 90 Mb/s – 50 zł/mies.

Routery w cenie abonamentu, z opłatą na start.

Ceny routerów dla oferty Internet domowy M:

 • TCL LinkHub LTE Cat13 – 119 zł
 • ZTE MF268D – 79 zł

Ceny routerów dla oferty Internet domowy L:

 • ZTE MF268D + słuchawki Phiips UpBeat za 79 zł
 • ZTE MF268D + Xiaomi Mi WiFi Range Extender AT1200 za 9 zł
 • ZTE MF268D za 9 zł
 • TCL LinkHub LTE Cat13 + słuchawki Philips UpBeat za 119 zł
 • TCL LinkHub LTE Cat13 + Xiaomi Mi WiFi Range Extender AT1200 za 9 zł
 • TCL LinkHub LTE Cat13 za 9 zł

Z oferty internetowej Black Friday Week skorzystać można wyłącznie w sklepie internetowym T-Mobile. Podczas zamówienia usługi z nowym numerem i umową przez 24 miesiące. Opłata aktywacyjna za przyłączenie do sieci wynosi 0 zł.

Internet domowy w T-Mobile to usługa działająca w określonej przez abonenta „Strefie domowej”. „Strefa domowa jest obszarem wyznaczonym dla adresu świadczenia usługi o promieniu 500 m. Poza „Strefą domową” maksymalna prędkość transmisji danych ulega obniżeniu do 512 kb/s w 4G/LTE, 5G.

Co to jest Strefa domowa dla usługi Internet domowy w T-Mobile

W umowie na Internet Domowy od T-Mobile, abonent wskazuje adres świadczenia usługi. Dla tego adresu automatycznie zostaje wyznaczony obszar o promieniu 500 m, zwany Strefą domową. W Strefie domowej abonent korzysta z usługi mobilnego Internetu z maksymalną prędkością do 60 Mb/s (M) lub 90 Mb/s (L).

Na czym polega weryfikacja adresu dla usługi Internet Domowy od T-Mobile

T-Mobile weryfikuje możliwości techniczne świadczenia usługi. Weryfikacja obejmuje sprawdzenie zasięgu sieci mobilnej oraz dostępnych technologii transmisji danych pod adresem świadczenia usługi. Jednym z celów dokonania weryfikacji jest potwierdzenie prawidłowych parametrów jakościowych usługi w lokalizacji abonenta.

W przypadku negatywnej weryfikacji technicznej, T-Mobile informuje abonenta, że usługa na danym terenie nie może być świadczona należycie.

Negatywna weryfikacja oznacza brak możliwości zawarcia umowy lub przedłużenia umowy na czas nieokreślony.