Startery T-Mobile i Heyah na kartę w automatach. Zarządzanie numerem w aplikacji „Mój T-Mobile”

T-Mobile wprowadza możliwość zakupu starterów T-Mobile na kartę lub Heyah na kartę w automatach.

Od teraz zestawy startowe T-Mobile i Heyah na kartę można nabyć w automatach. Część maszyn zostanie oznaczona brandingiem T-Mobile. Automaty ze starterami znajdą się na dworcach PKP i PKS, uniwersytetach, w sklepach Rossmann i Biedronka. Klienci kupią startery również w marketach budowlanych Castorama i Leroy Merlin.

Zarejestruj i aktywuj kartę pre-paid w aplikacji mobilnej „Mój T-Mobile”

Nowe karty SIM można zarejestrować samodzielnie w aplikacji mobilnej „Mój T-Mobile” lub „Moja Heyah”.

Cały proces, od zakupu np. w automacie vendingowym, aż do włączenia oferty, klient przeprowadza samodzielnie, w kilku prostych krokach. Po doładowaniu konta użytkownik aktywuje wybraną przez siebie ofertę z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami, pakietami internetu.

Dodatkowo klienci korzystający z jednej z ofert „Bez limitów” od 35 zł mogą aktywować promocję „Rok Internetu za darmo” w aplikacji i zyskać do 1200 GB przez rok.

Natomiast klienci Heyah z ofertą od 35 zł skorzystają z promocyjnych 500 GB do końca roku, które można aktywować w aplikacji „Moja Heyah”.

Więcej informacji na temat ofert można znaleźć na stronach: https://www.t-mobile.pl/c/na-karte/pl oraz https://www.heyah.pl/.

startery z automatów vendigowych tak kupisz zestawy startowe pre-paid t-mobile i heyah na kartę na zdjęciu automat z informacją tu kupisz starter t-mobile na kartę

W Heyah zamiast oferty na kartę można skorzystać z modelu subskrypcyjnego Heyah 01. Subskrypcja Heyah 01 kosztuje 29,99 zł/mies. i wymaga podpięcia karty płatniczej w aplikacji mobilnej „Moja Heyah”. W ten sposób płatności pobierane są automatycznie co miesiąc. Subskrypcję można wyłączyć w dowolnym momencie.

Subskrypcja Heyah 01 to oferta głosowa za 29,99 zł miesięcznie. Opłata za pierwszy miesiąc wynosi 1 zł. Użytkownicy Heyah 01 otrzymują nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci w kraju, pakiet internetowy 40 GB.

źródło: T-Mobile