Świąteczne promocje i prezenty od Plusa. Gwiazdka 2023 w Plusie

Już w listopadzie sieć komórkowa Plus startuje ze świątecznymi ofertami i Mikołajki.

Plus przygotował pod choinkę dwa abonamenty w cenie jednego z umową na rok. A przy zakupie wybranych telefonów drugi smartfon dostaniemy w prezencie.

Świąteczna oferta w Plusie z dwoma abonamentami w cenie jednego jest dostępna w dwóch wariantach cenowych za 59 zł lub 69 zł miesięcznie.

Dwa abonamenty pod choinkę w Plusie za 69 zł mies.

Klienci, którzy wybiorą w Plusie ofertę za 69 zł miesięcznie przez rok z rabatami, otrzymają dwa abonamenty ze współdzielonym pakietem 240 GB oraz nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y. Po roku cena oferty wzrośnie do 129 zł/mies.

W prezencie świątecznym dwa abonamenty w cenie jednego za 59 zł mies.

W tym wariancie, klienci mają okazję wybrać ofertę z dwoma abonamentami w cenie 59 zł miesięcznie przez rok z rabatami. W promocji otrzymają dwa abonamenty z pakietem 100 GB do wspólnego korzystania oraz nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y.

Z oferty mogą skorzystać wszyscy klienci Plusa, którzy równocześnie zdecydują się na zakup lub przedłużenie umowy z abonamentem internetu za min. 19 zł/mies. lub innego abonamentu głosowego za min. 39 zł/mies.

Oferta dostępna jest także dla użytkowników Polsat Box. Wystarczy, że wybiorą oni lub przedłużą usługę telewizji Polsat Box za min. 20 zł/mies. Po 12 miesiącach opłata za dwa abonamenty wyniesie 109 zł/mies. z rabatem.

Na święta drugi smartfon w prezencie

Gwiazdka w Plusie to promocja sprzętowa. Płacąc za jednego smartfona, drugi można otrzymać w prezencie. Na liście urządzeń objętych promocją z drugim smartfonem w prezencie znajdują się m.in.:

  • Motorola moto g84 5G 12/256GB w zestawie z Motorolą moto e13 2/64GB,
  • Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB oraz model A14 4/64GB,
  • Xiaomi Redmi Note 12 5G 4/128GB i Redmi A2 2/32GB.

Oferta dostępna jest dla klientów indywidualnych oraz dla firm przedłużających obowiązującą umowę lub podpisujących nową na abonament głosowy.

Abonamenty rodzinne w Plusie

W ramach abonamentu rodzinnego Plus daje możliwość dokupienia nawet 5 kart z umową na dwa lata przy jednoczesnym zakupie urządzenia lub na rok bez telefonu dla przenoszących numer do Plusa.

W każdym z abonamentów rodzinnych dostępny jest Disney+ na rok w prezencie, a potem 37,99 zł/mies.

Aby zamówić kolejne karty w niższej cenie wystarczy mieć już umowę na abonament głosowy za min. 44,90 zł/mies. lub wybrać jeden z wymienionych poniżej abonamentów głosowych:

  • M za 59 zł/mies. z rabatem z możliwością dobrania kolejnej karty za 29 zł/mies. z rabatami, razem z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami, MMS-ami oraz pakietem 50 GB na każdej karcie i dostępem do Disney+ w prezencie na rok.
  • L w promocyjnej cenie 69 zł/mies. z rabatami (wcześniej 79 zł/mies.) z następną kartą za 39 zł/mies. wraz z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami, MMS-ami oraz pakietem 120 GB na każdej karcie i dostępem do Disney+ w prezencie na rok.
  • XL za 99 zł/mies. z rabatem z dodatkową kartą za 69 zł/mies. z rabatami razem z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami, MMS-ami oraz pakietem 250 GB na każdej karcie i dostępem do Disney+ w prezencie na rok.

Świąteczne oferty Plusa dla firm

Na święta Plus nie zapomina o przedsiębiorcach. Oni również mogą skorzystać z bożonarodzeniowej oferty z dwoma abonamentami w cenie jednego, która pozwoli na rok oszczędności w firmowych budżetach. Gwiazdkowa oferta dla firm także występuje w dwóch wariantach cenowych.

Dwa abonamenty w cenie jednego za 59 zł + VAT

Wszystkie osoby prowadzące działalność, którzy wybiorą ofertę za 59 zł + VAT miesięcznie z rabatami z umową na rok otrzymują dwa abonamenty w cenie jednego, nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y, a także 140 GB do wspólnego korzystania. Po 12 miesiącach cena za dwa abonamenty wyniesie 109 zł + VAT z rabatem.

Dwa abonamenty w cenie jednego za 49 zł + VAT

Przedsiębiorcy, będący klientami Plusa i Polsat Box mogą skorzystać także z tańszego wariantu oferty za 49 zł + VAT z rabatami, która obejmuje dwa abonamenty w cenie jednego z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami, a także ze wspólnym pakietem 60 GB.

Oferta dla firm dostępna jest dla klientów Plus dla Firm, którzy równocześnie zdecydują się na zakup lub przedłużenie umowy z abonamentem Polsat Box za minimum 16,26 zł (20 zł z VAT)/miesięcznie lub Internetu za minimum 15,44 zł (19 zł z VAT)/miesięcznie lub innego abonamentu głosowego za minimum 49 zł (60,27 zł z VAT)/miesięcznie.
Po roku cena wzrasta do 89 zł + VAT z rabatem.

źródło: Plus