Sony Xperia P z usługą MyWallet w T-Mobile

Sony Xperia P to kolejny certyfikowany model telefonu w pełni gotowy do obsługi systemu płatności mobilnych MyWallet w technologii NFC.

Telefon jest dostępny w punktach sprzedaży sieci T-Mobile i w ofercie Internetowej. Osoby, które są już posiadaczami tego telefonu mogą zaktualizować jego oprogramowanie do wersji 6.1.1.B.1.54 korzystając z programu PC Companion.

MyWallet jest pierwszym w Europie tak zaawansowanym rozwiązaniem pozwalającym zintegrować w telefonie komórkowym w pełni funkcjonalne karty kredytowe, debetowe, lojalnościowe, bilety czy karty dostępu w technologii transakcji bezstykowych.

Obecnie usługa dostępna jest w sieci T-Mobile dla klientów Polbanku oraz mBanku, a wkrótce ofertę płatności mobilnych wykorzystującą rozwiązanie MyWallet wspólnie z T-Mobile wprowadzą 3 kolejne banki.

Usługa MyWallet w T-Mobile dostępna jest bezpłatnie dla klientów indywidualnych we wszystkich abonamentach oferowanych przez PTC. W ofercie poza Sony Xperia P dostępnych jest 6 modeli specjalnie certyfikowanych telefonów: Nokia Samsung Galaxy Note 2, Sony Xperia T i S, Samsung Galaxy SIII, Nokia 603, Nokia 808.

źródło: T-Mobile