Smartfony, laptopy i tablety coraz chętniej kupowane na raty

Od kilku miesięcy Netia prowadzi sprzedaż urządzeń w modelu ratalnym. W ofercie Netii pojawiły się kolejne nowości.

Smartfony, laptopy, tablety, smartwatche oraz słuchawki bezprzewodowe – wszystkie te urządzenia możemy dostać w sprzedaży ratalnej jeśli skorzystamy z oferty Netii.

Największą popularnością cieszą się smartfony

Jednak coraz częściej klienci wybierają inne kategorie sprzętowe takie jak laptopy i tablety – podkreśla w komunikacie Netia. Na popularności zyskują słuchawki bluetooth czy smartwatch?e.

Klienci Netii mogą kupić urządzenia w ratach, które następnie opłacają na tym samym rachunku co abonament za usługi. Netia oferuje możliwość rozłożenia ceny urządzenia na 12, 24 i 36 równych rat. Najbardziej popularna (ponad 50 proc.) wśród klientów jest opcja zakupu w 24 ratach.

Najchętniej kupowane na raty smartfony to Samsung: Galaxy A55 5G i Galaxy A25 5G, Xiaomi Redmi 13C oraz iPhone 15.

Co nowego ofercie

Portfolio sprzętowe zostało odświeżone o nowe laptopy. Do oferty wszedł budżetowy Maxcom mBook15 J4125 8/256GB, który można mieć za 55 zł miesięcznie (oferta z finansowaniem na 36 miesięcy) . Dla bardziej wymagających: HP Pavilion 15-eg2570nw (np. 175 zł/miesiąc x 24).

Kolejnym nowym urządzeniem jest tablet Galaxy Tab A9 X115 4/64GB LTE, którego można mieć już za 30 zł miesięcznie (finansowanie 36 miesięczne).

Oferta ratalna jest dostępna bezpośrednio od operatora, bez pośrednictwa banku. Adresowana do tych klientów, którzy posiadają dowolne usługi operatora przez okres co najmniej 12 miesięcy i regularnie opłacają należności.

Więcej informacji znajduje się na stronie: www.netia.pl/urzadzenia

źródło: Netia