Radio 357 dostępne na dekoderach abonentów CANAL+

Abonenci oferty satelitarnej CANAL+ mogą słuchać internetowego Radia 357 bezpośrednio na swoich dekoderach. Stacja trafiła na listę serwisu Radio+ i można jej słuchać na kanale 569.

Aby słuchać Radio 357 lub jednej z ponad 500 innych stacji radiowych wystarczy podłączyć urządzenie do internetu i uruchomić serwis Radio+ w menu dekodera.

Więcej informacji na temat serwisu Radio+, lista dostępnych stacji oraz instrukcje można znaleźć na stronie: https://pl.canalplus.com/radio-plus

O Radiu 357:

Radio 357 to zespół dziennikarzy, którzy tworzą pierwszą społecznościową stację bez reklam. Radio 357 można słuchać w internecie na stronie radio357.pl lub w aplikacji Radio 357. Stacja radiowa planuje w przyszłości nadawanie w paśmie FM.
 
Radio 357 to multimedialny projekt radiowo-internetowy, pełny rozwiązań pozwalających na dopasowanie treści do potrzeb słuchaczy. To szeroki wybór podcastów, dostęp do aktualności i aktywny współudział Patronów w tworzeniu anteny poprzez media społecznościowe.

Jednym z filarów modelu biznesowego jest zbiórka na Patronite, która pozwala Patronom nie tylko stać się faktycznymi współtwórcami radia, ale również w niektórych kwestiach współdecydować o jego charakterze i kierunku rozwoju.

Radio 357 na dziś tworzą: Marek Niedźwiecki, Katarzyna Borowiecka, Katarzyna Pruchnicka, Krystian Hanke, Katarzyna Kłosińska, Kuba Strzyczkowski, Michał Gąsiorowski, Marcin Łukawski, Piotr Stelmach, Ernest Zozuń, Paweł Sołtys, Patrycjusz Wyżga, Michał Olszański, Tomek Michniewicz, Marcin Cichoński, Agnieszka Szwajgier, Anna Dudzińska, Agnieszka Obszańska, Tomasz Gorazdowski, Ernest Zozuń, Marta Malinowska, Aleksandra Budka, Mateusz Fusiarz Marek Brzeziński, Łukasz Błąd, Tomasz Rożek, Filip Jaślar, Łukasz Błąd, Gabi Darmetko, Iza Woźniak, Daniel Wyszogrodzki, Krzysztof Szubzda, Roma Leszczyńska, Tomasz Jeleński oraz Halina Wachowicz.

źródło: Canal+

Photo by OCV PHOTO on Unsplash