Promocje świąteczne sieci Plus, nowości w ofercie

Sieć Plus wprowadza dziś do sprzedaży tanie smartfony Plus Kazam, ofertę łączoną z Cyfrowym Polsatem, liczne promocje i zestawy sprzętowe.

Łącz usługi Plusa i i Cyfrowego Polsatu, a telewizję satelitarną dostaniesz w prezencie

Od 6 listopada w Plusie można kupić atrakcyjne zestawy łączące internet mobilny z telewizją lub telefon z telewizją Cyfrowego Polsatu:

 • Klienci prywatni, kupując jedną z ofert Plus Abonament lub Plus Internet za min. 59,90 zł, otrzymają możliwość zakupu pakietu telewizji satelitarnej Mini HD Cyfrowego Polsatu z 36 kanałami dla całej rodziny (w tym 6 kanałami HD) z abonamentem 0 zł
 • Za zestaw smartfon LG Swift L7″ oraz tablet Prestigio MultiPad2 Ultra Duo 8.0 3G oraz pakiet telewizyjny Cyfrowego Polsatu klient zapłaci miesięcznie 79,90 zł
 • Za zestaw internet 15 GB z modemem ZTE MF823 + smartfon Samsung Galaxy Trend z 400 minutami do wykorzystania na rozmowy oraz pakiet telewizyjny Cyfrowego Polsatu z dekoderem HD 3000 klient zapłaci miesięcznie 99,90 zł. Wysokość abonamentu uwzględnia 100% rabatu na telewizję oraz obniżony o 20 zł abonament telefoniczny
 • Za internet 15 GB z tabletem Acer Iconia A1 811 7.9″ 3G oraz pakiet telewizyjny Cyfrowego Polsatu klient zapłaci miesięcznie 84,90 zł. Wysokość abonamentu uwzględnia 100% rabatu na telewizję.

zestaw smartfon+telewizor+telewizja w plusieZestawy pod choinkę, czyli „Trzy miej na święta”

W specjalnej ofercie świątecznej Plus przygotował zestawy świąteczne pod choinkę:

 • Dla klientów Plus Abonament jest to zestaw składający się ze smartfona Samsung Galaxy Core oraz telewizora Samsung LED Smart TV 40″ dostępny za 99,90 zł*. Kupując ten zestaw można też skorzystać z oferty telewizji satelitarnej Cyfrowego Polsatu, która jest dostępna za 0 zł miesięcznie
 • Klienci Plus Internet mogą skorzystać z zestawu z internetem 10 GB z tabletem Acer Iconia A1 811 7,9″ 3G, laptopem Acer Aspire E1 530 i routerem domowym LTE ZTE MF28D za 99,90 zł miesięcznie.

* Zestaw dostępny tylko dla klientów przenoszących numer od innego operatora (MNP)

Zestawy sprzętowe dostępne w promocjach świątecznych sieci Plus:

– Telefon+Telewizja (oferta dla klientów przenoszących numer do Plusa i stałych klientów sieci):

 • smartfon+telewizja satelitarna Cyfrowego Polsatu
 • smartfon Samsung Galaxy Core+telewizor Samsung LED Smart TV 40″+telewizja satelitarna Cyfrowego Polsatu z opłatą miesięczną 99,90 zł w tym rata za sprzęt 50 zł przez 48 miesięcy – oferta tylko dla klientów przenoszących numer do Plusa (MNP)
 • smartfon+tablet+telewizja satelitarna Cyfrowego Polsatu do wyboru z opłatą miesięczną 59,90 zł (400 minut, nielimitowane rozmowy w Plusie i pakiet 1 GB) lub 79,90 zł (600 minut, nielimitowane rozmowy w Plusie i pakiet 2,5 GB) w tym raty za sprzęt w wysokości 20-30 zł przez 36 miesięcy w zależności od zakupionego zestawu

Sprawdź szczegóły oferty Telefon+Telewizja oraz regulaminy promocji na stronie Plusa

Opłata początkowa dla powyższych zestawów wynosi 0 zł (raty miesięczne zawarte są w opłacie abonamentowej) za wyjątkiem zestawu smartfon+telewizja w którym obowiązuje promocyjny cennik telefonów dla oferty. Opłata aktywacyjna w cenie 49 zł.

Warunkiem skorzystania z oferty smartfon+telewizja i smartfon+tablet+telewizja jest zakup abonamentu w ofercie Plus Abonament za min. 59,90 zł miesięcznie (w promocjach Masz smartfon i Gadasz). Klient zyskuje pakiet telewizji satelitarnej Mini HD w Cyfrowym Polsacie z abonamentem 0 zł.

– Telefon+Internet+Telewizja (oferta dla nowych klientów, klientów przenoszących numer do Plusa i stałych abonentów sieci):

 • smartfon+modem+telewizja satelitarna Cyfrowego Polsatu

Sprawdź szczegóły oferty Telefon+Internet+Telewizja i regulaminy promocji na stronie Plusa

Telefon+Internet:

 • smartfon+modem

Internet+Telewizja:

 • tablet+telewizja satelitarna Cyfrowego Polsatu

– Internet:

 • laptop+tablet+router

Promocje Plusa dla klientów Cyfrowego Polsatu

Rozszerzeniu uległa promocja, w której abonament telefoniczny w Plusie jest obcinany o połowę, a doładowania w mixie podwajane. Od 6 listopada na identycznych zasadach jak klienci internetu w Plusie objęci są nią również klienci internetu LTE w Cyfrowym Polsacie.

Cyfrowy Polsat i Plus: telewizja, internet i telefon w pakiecie za 99,80 zł

6 listopada Plus wprowadza do swej oferty „brandowane” smartfony Plus Kazam. Będą to urządzenia typu dual SIM pracujące w systemie Android 4.2.2, wyposażone w czytnik kart pamięci microSD i apart 5 Mpix. Smartfon Plus Kazam dostępny będzie w trzech wersjach różniących się wielkością ekranu: 5.5″, 4″ oraz 3,5″. Model z wyświetlaczem 4 calowym dostępny będzie już od 1 zł w ofercie Plus Mix (20 zł na 36 doładowań dla stałych abonentów).

źródło: Plus

One Reply to “Promocje świąteczne sieci Plus, nowości w ofercie”

 1. Niestety oferta z LED Smart TV nie jest dostępna dla obecnych abonentów Plusa, którzy chcą przedłużyć umowę (powiedziano mi dzisiaj w salonie że to nie dotyczy obecnych abonentów) Jednym słowem „jesteś nasz” to płać i nie pytaj o więcej. Jeśli jednak przyjdziesz do nas od konkurencji to cię przytulimy, ucałujemy, po główce będziemy głaskać a i telewizor damy za 50 złotówek na miesiąc. Tym sposobem po 15 latach mówię Ci szanowny Plusie „Trzy m(i)ej się” i to nie tylko na święta. By By.