Świąteczne promocje w Cyfrowym Polsacie

Pół roku telewizji bez opłat, dodatkowe pakiety w prezencie, laptopy i tablety za 0 zł na start, a do tego zestaw internet LTE, telewizja i smartfon w ofercie łączonej z siecią Plus oraz wiele innych promocji czeka w świątecznych na klientów Cyfrowego Polsatu .

Zestaw telewizji satelitarnej z dwoma tabletami Manta, modemem LTE i routerem za 79,90 zł/mies.

W zestawie ponadto znalazły się: pakiet telewizji satelitarnej z 93 kanałami dla całej rodziny przez 6 miesięcy bez opłat, pakiety dodatkowe Sport HD i Film HD na 6 miesięcy w prezencie, pakiet IPLA MIX przez cały okres umowy internetowej w prezencie oraz 10 GB danych do wykorzystania na łączenie się z internetem LTE. Zestaw z dwoma tabletami dostępny jest także dla stałych abonentów Cyfrowego Polsatu, którzy zdecydują się na przedłużenie posiadanej umowy.

Telewizja satelitarna z laptopem Acer i modemem Huawei

Decydując się na zestaw domowy za 129,80 zł/mies., klient otrzyma laptop, modem oraz: pakiet telewizji z 93 kanałami dla całej rodziny przez 6 miesięcy bez opłat, pakiety dodatkowe Sport HD i Film HD na 6 miesięcy w prezencie, pakiet danych 10 GB co miesiąc do wykorzystania na internet oraz dostęp do pakietu IPLA MIX przez cały okres trwania umowy internetowej w prezencie.

Cyfrowy Polsat i Plus: telewizja, internet i telefon w pakiecie za 99,80 zł

Dla klientów, którzy chcą połączyć w jeden zestaw smartfon z abonamentem w sieci Plus, pakiet telewizyjny w Cyfrowym Polsacie i internet mobilny LTE idealnym rozwiązaniem będzie zestaw za 99,80 zł/mies., a w nim Samsung Galaxy Trend, 400 minut do wykorzystania na rozmowy, 15 GB internetu, modem oraz pakiet telewizji z 36 kanałami dla całej rodziny.

Klienci, którzy wolą stworzyć własną paczkę mogą wybrać sprzęt z internetem i do tego pakiet telewizji albo do telewizji dobrać, w zależności od potrzeb, sprzęt internetowy, więcej gigabajtów Internetu lub rabat na abonament internetowy.

Ponadto:

  • Do każdego zestawu z laptopem lub tabletem klient otrzymuje w prezencie dostęp do pakietu IPLA MIX przez 24 miesiące (cały okres umowy).
  • Klienci zestawów z abonamentem od 49,90 zł mogą dodatkowo otrzymać 50% rabatu na abonament telefoniczny w Plusie.
  • Użytkownicy wybierający pakiety internetowe z abonamentem od 59,90 zł, mogą się także zdecydować na telewizyjny pakiet Mini HD z 36 kanałami dla całej rodziny, w tym 6 HD, z abonamentem 0 zł przez cały okres umowy na internet

Nowości sprzętowe w ofercie Cyfrowego Polsatu na święta

Świąteczna oferta Cyfrowego Polsatu pozwala na zakup tabletów w ratach już od 20 zł i laptopów w ratach od 40 zł. Klienci mogą wybierać spośród szerokiej gamy nowoczesnych urządzeń, wśród których znalazło się z kilka nowości:

  • Laptop Acer E1-570
  • Tablet Prestigio MultiPad 2 Ultra DUO 8.0 3G
  • Tablet Manta MID802 8” Wi-Fi
  • Tablet Modecom FreeTAB 8001 IPS X2 3G+ (wkrótce w sprzedaży)
  • Router domowy Huawei LTE B593s
  • Modem LTE Huawei E3272
  • Modem LTE ZTE MF823

Zobacz również: Promocje świąteczne w Plusie

źródło: Cyfrowy Polsat