Promocja cashback na smartfony Samsung. Kup wybrany smartfon Galaxy i odbierz 500 zł

Samsung przygotował nową promocję cashback na smartfony Samsung Galaxy Note 9, S9, S9+, A7. Przy zakupie A7 dostaniemy 300 zł w prezencie, a wybierając Galaxy Note9, S9/S9+ lub S8/S8+ będzie to aż 500 zł.

Promocja została przedłużona do 25.11.2018 lub do wyczerpania puli nagród.

Od 18.11.2018 roku promocja nie obejmuje już zwrotu 500 zł za kupno Galaxy S8.

Promocją objęte są telefony Galaxy Note9, S9/S9+, A7 i S8/S8+ zakupione m.in. w sieci operatorskiej: Orange, Plus, Play i T-Mobile.

Jak to działa?

  1. Kup Samsung Galaxy do 25.11.2018 r. i uruchom go w okresie przewidzianym w regulaminie. Zaloguj się do aplikacji Members na swoim smartfonie.
  2. Po 14 dniach od uruchomienia kliknij w baner promocyjny, który pojawi się w sekcji ?Korzyści? w aplikacji Samsung Members. Upewnij się, że używasz najnowszej wersji aplikacji Members.
  3. Odbierz kod do wypłaty gotówki. Kody pobrane w dniach od poniedziałku do niedzieli są aktywowane w środę kolejnego tygodnia. Potwierdzeniem aktywacji kodu będzie przesłanie numeru PIN na adres e-mail, podany w ramach rejestracji Konta Samsung.
  4. W ciągu 7 następnych dni udaj się do bankomatu sieci własnej Euronet, wybierz opcję transakcji bez karty, odnajdź w menu ?Promocja Samsung?, po czym wprowadź kod oraz potwierdź PIN i odbierz gotówkę.

Warunkiem udziału w promocji dla klientów, którzy nie posiadają Konta Samsung jest utworzenie Konta Samsung poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego, dostępnego pod adresem internetowym https://account.samsung.com/ lub za pośrednictwem aplikacji Samsung Members.

Więcej informacji na stronie promocji Samsung Polska.

Zobacz również: Promocja świąteczna na Galaxy S8 w T-Mobile.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

The world always looks different when you go a little deeper. Dive in #withGalaxy. ?: @sanchitb15

Post udostępniony przez Samsung Mobile (@samsungmobile)

źródło: Samsung Polska