Promocja back to school w Orange

W najnowszej promocji Orange proponuje swój najszybszy światłowód w niższej cenie oraz smartfony, przecenione nawet o 1300 zł.

Powrót do szkoły zbliża się wielkimi krokami. Można rozpocząć go korzystając z nowych promocji, jakie przygotował Orange.

Najwyższa dostępna prędkość światłowodu w cenie opcji 300 Mb/s

Od teraz Orange oferuje najszybszy dostępny u klienta światłowód w cenie opcji 300 Mb/s. Oferta obowiązuje przez pierwszy rok umowy. Po tym czasie użytkownik zdecyduje, czy w kolejnym roku chce nadal korzystać z najwyższej prędkości internetu (płacąc wyższy abonament przez kolejne 12 miesięcy), czy zachować cenę i zmienić światłowód na 300 Mb/s.

Z propozycji mogą skorzystać nowi i obecni użytkownicy – podpisujący i przedłużający umowy (na okres 24 miesięcy) lub przechodzący na wyższe pakiety Orange Love. Dla nowych klientów światłowodu (w wariancie z telewizją), Orange przygotował dodatkową promocję: pakiet Eleven Sport za darmo przez cały czas okres trwania umowy, czyli 24 miesiące.

Światłowód za dodatkowe 35 zł miesięcznie

Orange kontynuuje także dotychczasową letnią ofertę. Oznacza to, że klienci, którzy korzystali wcześniej tylko z usług telefonii komórkowej i chcą dokupić internet, najkorzystniej mogą przejść do Orange Love Mini. Dopłacając jedyne 35 zł miesięcznie, otrzymają w pakiecie: światłowód oraz abonament komórkowy.

Smartfony w ofercie back to school dla klientów Orange:

  • Samsung Galaxy S23 Ultra 5G 8/256 GB (taniej nawet o 1300 złotych),
  • Samsung Galaxy S22 5G 8/256 GB,
  • HONOR 70 5G,
  • Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 6/128 GB,
  • OPPO A98 5G 8/256 GB oraz
  • Samsung Galaxy A34 5G 6/128 GB,
  • Samsung Galaxy Z Flip5 5G 8/256 GB.

Przecenione telefony dostępne są z wybranymi planami 5G:

  • z abonamentem komórkowym (Plan M lub Plan L),
  • w ratach 0% – z elastyczną opcją rozłożenia ich na wybraną liczbę miesięcy (12, 24 lub 36 rat).

Promocja obowiązuje zarówno dla nowych klientów (także przenoszących numer od innego operatora do Orange), jak i dla obecnych – przedłużających swoje umowy.

Oferta z najwyższą prędkością światłowodu, wraz z powyższymi modelami smartfonów w atrakcyjnych cenach, dotyczy również klientów biznesowych.

źródło: Orange