Program smartDOM – oferta łączona sieci Plus i Cyfrowego Polsatu

Cyfrowy Polsat i sieć Plus uruchamiają wspólny program smartDOM, który pozwala na łączenie usług Plusa i Cyfrowego Polsatu, dzięki czemu będzie można płacić mniejsze  rachunki i uzyskać oszczędności. Oferta ma być dostępna od 18 lutego br, a w kolejnych miesiącach do programu dodane zostaną inne produkty: usługi bankowe (Plus Bank) i energia elektryczna.

Przedłużając umowę na jedną z dwóch posiadanych usług, dokupując drugą usługę lub wybierając jednocześnie dwie usługi Cyfrowego Polsatu lub Plusa, klient otrzymuje na każdy kolejny produkt 10 zł rabatu miesięcznie, czyli 240 zł łącznej zniżki w trakcie umowy (zakładając umowę na 24 miesiące).

Plus: Nowe taryfy LTE w Plus Abonament

Usługi można dodawać do produktów Plusa (telefon, internet mobilny LTE) lub Cyfrowego Polsatu (telewizję satelitarną, internet mobilny  LTE) z abonamentem w wysokości minimum 39,90 zł. Można je również dowolnie łączyć – telewizję z telefonem, telefon z internetem mobilnym, internet mobilny z telewizją albo wszystkie trzy – ważny jest jedynie poziom abonamentu dodawanych usług – co najmniej 39,90 zł w przypadku internetu mobilnego LTE i telefonu oraz 59,90 zł w przypadku telewizji satelitarnej. Jednocześnie można połączyć nawet 9 usług: maksymalnie 3xtelefon, 3xinternet mobilny LTE i 3xtelewizję – oszczędzajác dzięki temu 80 zł miesięcznie.

smartdom_1Program smartDOM sieci Plus i Cyfrowego Polsatu, to 240 zł oszczędności w trakcie trwania 24-miesięcznej umowy, w przypadku korzystania z dwóch usług. Posiadanie klasycznego zestawu usług: telewizja, internet mobilny LTE, telefon, to już 480 zł oszczędności w ciągu dwóch lat.

Do programu smartDOM można przystąpić na trzy sposoby:

  • łącząc już posiadane usługi przy przedłużaniu jednej z nich,
  • dokupując nową usługę do już posiadanej,
  • kupując co najmniej dwie usługi od Plusa lub Cyfrowego Polsatu.

smartdom_2źródło: Plus