Premiera BlackBerry Z10 w ofercie T-Mobile

26. kwietnia 2013 roku do oferty komórkowej sieci T-Mobile dołączył smartfon BlackBerry Z10 – pierwszy telefon tej marki z przeprojektowaną od podstaw platformą BlackBerry 10, która oferuje użytkownikom szereg nowych funkcjonalności. Telefon dostępny będzie zarówno dla klientów biznesowych, jak i indywidualnych. W ofercie firmowej ceny zaczynają się od 1 zł w planie taryfowym Frii Biznes na raty 240 zł bez VAT.

Zestawienie cen BlackBerry Z10 w ofercie abonamentowej z pakietem internetowym w polskich sieciach komórkowych

Nowy BlackBerry Z10 to najszybciej działający i najbardziej zaawansowany technologicznie smartfon tej marki. Wyposażono go w procesor 1.5 GHz dual core z 2 GB pamięci RAM, 16 GB pamięci wewnętrznej, a także gniazdo na karty pamięci, obsługujące karty microSD o pojemności do 32 GB. Urządzenie posiada 4,2-calowy, wielodotykowy ekran, który ulepszono pod względem zagęszczenia pikseli, co zapewnia wyświetlanie czystego, ostrego i niewiarygodnie żywego obrazu.

Smartfon BlackBerry Z10 to urządzenie, którego wszystkie właściwości, nawet najdrobniejsze detale, zaprojektowane zostały tak, by zapewniać użytkownikom pełną mobilność. Wprowadzone udoskonalenia:

  • BlackBerry Hub – narzędzie umożliwiające szybkie, dotykowe zarządzanie funkcjonalnościami telefonu, w tym kalendarzem, wiadomościami i połączeniami
  • Klawiatura – dostosowana do potrzeb użytkownika, dzięki której może on pisać szybciej i dokładniej
  • BBM video z opcją współdzielenia ekranu – pozwala użytkownikowi na stałe dzielenie się z bliskimi wszystkim, co dla niego istotne
  • Technologia BlackBerryŸ Balance – ochrona tego, co najważniejsze dla użytkownika i jego biznesu, czyli danych na smartfonie.

BlackBerry Z10 w Orange i przedsprzedaży w sieci Play
Ceny BlackBerry Z10 w Play