Porównanie cen smartfonów: promocja „Gwarancja najtańszych smartfonów” w T-Mobile vs. Orange, Play i Plus

Od 10 stycznia br. w T-Mobile dostępna jest promocja z gwarancją najniższych cen na wybrane modele smartfonów. Specjalnie dla użytkowników zainteresowanych zestawieniem cen smartfonów w tej promocji z konkurencją, przygotowaliśmy porównanie cenowe telefonów biorących udział w promocji „Gwarancja najtańszych smartfonów na start 24/18” w T-Mobile z cennikiem telefonów w sieci Orange, Play i Plus.

Promocja z gwarancją ceny wybranych smartfonów w T-Mobile polega na porównaniu pierwszej raty (pierwszej wpłaty) w T-Mobile do ceny telefonu u innego operatora telefonii komórkowej (w przypadku sprzedaży bez rat) albo do pierwszej raty u takiego operatora (w przypadku sprzedaży na raty) – uiszczanej przy zawarciu z nim umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych.

Tworząc zestawienie braliśmy pod uwagę wyłącznie abonamenty z podobną wysokością opłaty miesięcznej u wszystkich operatorów(zgodnie z regulaminem promocji T-Mobile, rekompensata za różnicę w cenie smartfona dotyczy porównywalnych kwot abonamentów).

Po przeanalizowaniu cenników okazuje się, że niższe ceny można znaleźć tylko w sklepach internetowych sieci Orange, Play i Plus.

Najwięcej tańszych smartfonów w porównaniu z promocją T-Mobile ma w swojej ofercie sieć Orange. Spośród 3 urządzeń wycenionych w Orange taniej, największą różnicę w cenie znajdziemy w sklepie internetowym Orange.pl dla iPhone 4S 8GB, nawet do 170 zł mniej ze Smart Planem Multi 89,90 zł. Na uwagę zasługuje również Sony Xperia SP w Smart Planie Multi 69,90 zł, tańsza o 70 zł (cena w T-Mobile 419 zł).

W sklepie internetowym Plusa osoby zainteresowane smartfonem HTC Desire 500 znajdą go o 50-60 zł taniej w podobnych taryfach, w porównaniu z ceną tego modelu w T-Mobile. Różnice w Play są dużo mniej atrakcyjne i w przypadku taryfy Formuła 4.0 Unlimited 75,98 zł przy zakupie w e-shopie Play oszczędność wyniesie 30 zł.

Na czym dokładnie polega promocja „Gwarancja najtańszych smartfonów na start” można przeczytać we wcześniejszym naszym wpisie.

Porównanie cen smartfonów w formie tabel u wszystkich operatora: Promocja „Gwarancja najtańszych smartfonów” w T-Mobile vs. Orange, Play i Plus.