Nowe oferty abonamentowe od Plusha. Jest nowa taryfa 5G do telefonu

Plush przygotował dla swoich klientów nowe plany abonamentowe. Od teraz klienci Plush ABONAMENT mogą skorzystać z ofert z jeszcze większą liczbą GB. Nowy abonament z pakietem 50 GB danych zapewnia dostęp do 5G od Plusa.

Plush wprowadził nowe plany abonamentowe z których można skorzystać zawierając umowę na czas określony (24 mies.) lub nieokreślony (30 dni).

grafika prezentuje maskotkę sieci plush miś i napis nowe oferty w plush abonament

Plush Abo z umową na czas określony.

Wiodącą ofertą z pakietem danych przy umowie na 24 m-ce jest abonament z pakietem 50 GB za 60 zł/mies. i dostępem do 5G od Plusa przez cały okres trwania umowy.

Drugą ofertą na czas określony (umowa przez 24 m-ce) jest abonament z pakietem 20 GB za 30 zł/mies.

Abonament z umową na czas nieokreślony i ofertą stażową w Plushu.

Dla osób, które nie lubią sztywnych zobowiązań nadal jest dostępny abonament z umową na czas nieokreślony. W tym wariancie Plush Abo z pakietem 15 GB w cenie 30 zł/mies. klient otrzymuje również dodatkowy pakiet danych za staż. Po 6 miesiącach pakiet internetowy zwiększa się do 20 GB do wykorzystania co miesiąc, a po 12 miesiącach do 25 GB miesięcznie.

tabela prezentuje nowe oferty abonamentowe w submarce plush na rok 2021.

Co oferują abonamenty w Plushu w ramach umowy

Wszystkie oferty Plush ABONAMENT zapewniają nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y. Dzięki pakietowi Social Free abonenci nie zużywają danych podczas korzystania z popularnych serwisów takich jak Facebook, Messenger, Instagram czy WhatsApp.

Bez względu na wybrany w umowie pakiet danych, użytkownicy mają do dyspozycji dodatkowy pakiet 10 GB przyznawany co miesiąc. Pakiet można wykorzystać podczas transferu danych z serwisów YouTube i TikTok.

Użytkownicy ofert z pakietem 50 GB otrzymają dostęp do muzycznego serwisu TIDAL bez dodatkowych opłat przez całą umowę. W przypadku pozostałych pakietów klienci mogą korzystać z tego serwisu muzycznego przez 90 dni za darmo, a później w ramach miesięcznej opłaty 19,99 zł.

Wakacje od abonamentu w Plushu

Wśród dodatkowych usług dostępnych z umową na czas nieoznaczony na uwagę zasługuje możliwość skorzystania z wakacji od abonamentu. Wystarczy wysłać SMS-a na nr 80666 w treści wpisując „wakacje”, by od najbliższego okresu rozliczeniowego nie płacić za abonament.

Plush Internet oferta na 2021 rok za 30 zł bez umowy 40 GB na start i program stażowy po roku 80 GB do wykorzystania co miesiąc.

Plush INTERNET

Osoby zainteresowane głównie dostępem do internetu znajdą w Plushu pakiet 40 GB w abonamencie na czas nieokreślony za 30 zł/mies. Po 6 miesiącach, w ramach programu stażowego, pakiet internetowy zwiększa się do 60 GB, a po roku do 80 GB.

Nowością w Plushu jest możliwość dobrania dodatkowej karty z ofertą głosową lub internetową. Posiadając dwa (lub więcej) dowolne abonamenty w Plushu, zyskuje się rabat w wysokości 4,99 zł na każdą kartę. Abonamenty można dowolnie łączyć.

źródło: Plus