Plush: Nowa oferta abonamentowa. Taryfa Plush Abo z internetem 5G

Początek Nowego Roku przynosi zmiany w abonamentach Plusha. Od 13 stycznia 2021 obowiązują nowe cenniki i regulaminy dla oferty Plush Abo.

Plush wprowadził duże zmiany w ofercie. W submarce Plusa pojawiły się nowe abonamenty: Plush Abo 40, Abo 40+ i Plush Abo 70+ Pro. Dwie pierwsze taryfy bazują na dotychczasowych planach komórkowych: Abo L i Abo L+.

Plush Abo drożeje o 5 zł/mies. i nowa taryfa do smartfonów z 5G

Najbardziej widoczne zmiany to podwyższone ceny z 25 zł do 30 zł/mies. w najpopularniejszych abonamentach Plusha. Podwyżka nie jest duża ponieważ wynosi 5 zł ale w skali 12 miesięcy trzeba liczyć się z rachunkami wyższymi o 60 zł. W zamian użytkownicy otrzymują większe pakiety danych na Internet czy poprawioną ofertę stażową.

Oprócz tego w e-sklepie Plush można zamówić nową taryfę 5G – Plush Abo 70+ Pro. Abonament kosztuje 60 zł/mies. i oferuje pakiet 50 GB z dostępem do Internetu 5G. To pierwsza taryfa komórkowa w Plushu z możliwością korzystania z tej technologii.

Zmiany w abonamentach Plusha od stycznia 2021:

Plush Abonament z umową na 24 miesiące

Plush Abo 40+ (wcześniej Abo L+) to abonament za 30 zł z umową na 2 lata. Klienci otrzymują pakiet 20 GB na Internet, dodatkowy pakiet 10 GB/mies. na transmisję z serwisów You Tube i Tik Tok oraz pakiet Social Free. Z oferty wycofano rabat 3 mies. abonamentu za 0 zł dla klientów przenoszących numer. W zamian dostępna jest zniżka do 4 miesięcy abonamentu za 0 zł na numerze tymczasowym (maks. 120 dni od podpisania umowy).

Plush Abonament z umową na 30 dni

Plush Abo 40 za 30 zł (wcześniej Abo L) ma większy pakiet danych 15 GB i atrakcyjniejszy program stażowy. Już po 6 miesiącach od podpisania umowy można korzystać z pakietu 20 GB, a po roku z 25 GB. Klienci Plusha mają dostęp do pakietu Social Free i dodatkowych 10 GB/mies. na transfer z You Tube i Tik Tok.

Nowe abonamenty w Plushu na 2021 rok:

W styczniu 2021 roku Plush wprowadził dwie nowe taryfy komórkowe w tym jedną z dostępem do 5G.

Plush Abo z Internetem 5G

Plush Abo 70+ Pro to nowy abonament z umową na 24 miesiące. Za 60 zł/mies. otrzymujemy 50 GB na Internet z dostępem do sieci 5G od Plusa. Usługę Tidal w cenie abonamentu przez całą umowę. Użytkownicy korzystają z takich samych usług jak w taryfie Plush Abo 40+.

Plush Abo Internetowy

Druga nowość dotyczy oferty Plush Internet i abonamentu z pakietem 40 GB na start w cenie 30 zł/mies. Pozostałe usługi komórkowe takie jak rozmowy do wszystkich sieci i SMS-y będą rozliczane według cennika i doliczane do rachunku. Dzięki programowi stażowemu już po roku klienci będą korzystać z pokaźnego limitu danych – 80 GB.

Sprawdź jak zmiany w ofercie Plusha wpłynęły na ranking abonamentów dla klientów przenoszących numer.

źródło: Plus