Plush ma 1 milion klientów i rozdaje 100 GB dla klientów abonamentowych

Plush ma już 1 milion klientów. Z tej okazji przygotowano pakiet 100 GB dla każdego użytkownika. Osoby, które zdecydują się na zakup oferty z wybranymi smartfonami dostaną w prezencie słuchawki za 1 zł.

Z usług marki Plush korzysta już ponad 1 milion klientów. Z tej okazji przygotowano prezent w postaci 100 GB dla wszystkich użytkowników.

Pakiet 100 GB jest do odebrania przez wszystkich użytkowników, korzystających z Plusha. Promocja dotyczy zarówno ofert abonamentowych, na kartę oraz mix.

Nowi jak i przedłużający umowę klienci Plush Abonament podpisujący umowę na 24 miesiące nie muszą robić nic. Jednorazowy pakiet 100 GB aktywuje się automatycznie i jest do wykorzystania przez 2 lata.

Nowi klienci Plush Abonament z umową na czas nieokreślony jak i wszyscy dotychczasowi klienci Plush Abonament, wysyłają bezpłatny SMS na numer 80848 z hasłem MILION. Aktywowany zostanie pakiet 10 GB, który będzie się odnawiał przez kolejnych 10 miesięcy.

Jak odebrać pakiet 100 GB od Plusha można dowiedzieć się na stronie: www.plushbezlimitu.pl/miliony.

Regulamin promocji ?100 GB na MILION Klientów?

Urodzinowe zestawy promocyjne, smartfony na raty 0% w Plushu

Wybierając Plusha w ofercie z wybranym smartfonem w prezencie dodawane są słuchawki za 1 zł. Wystarczy wybrać Samsunga Galaxy A22 5G, Motorolę moto g51 5G lub realme C11. Wszystkie sprzęty z prezentem dostępne są na stronie: plushbezlimitu.pl/miliony

https://youtu.be/HXdEe8I5M2M

Trochę historii marki Plush

Plush to marka stworzona przez Plusa, która pojawiła się na rynku 8 września 2014 r. Początkowo Plush powstał z myślą o młodych ludziach, a sama marka bazowała wyłącznie na usługach w ofercie na kartę. Z czasem, w ofercie pojawiły się usługi abonamentowe.