Plus uruchomił program skupu używanych telefonów

Od poniedziałku (23.09) Plus wprowadza program skupu używanych  telefonów. Oferta nie jest ograniczona wyłącznie do klientów Plusa i może z niej skorzystać każdy, kto ma niepotrzebny telefon.

Udostępnione zostały do wyboru dwa kanały sprzedaży: online przez stronę internetową www.sprzedajtelefon.plus.pl lub osobiście w punktach sprzedaży sieci Plus.

W przypadku sprzedaży używanego telefonu w punkcie Plusa, klient będzie mógł otrzymać bon towarowy na zakup telefonu przy zawarciu umowy w sieci Plus lub przelewem bankowym otrzymać pieniądze na konto. Cena telefonu przy wyborze bonu towarowego jest o około 25% wyższa niż przy wyborze płatności przelewem, a bon towarowy można wykorzystać w tym samym punkcie w ciągu 30 dni od zakończenia transakcji.

W przypadku sprzedaży telefonu przez stronę internetową www.sprzedajtelefon.plus.pl, klient otrzyma zapłatę za sprzedany telefon przelewem bankowym.

Telefon może być bez pudełka, ładowarki oraz akcesoriów dodatkowych, a jedynym warunkiem jest by był sprawny i posiadał baterię.

Sprzedaż telefonu następuje na rzecz Regenersis (Warsaw) sp. z o.o., lidera na europejskim rynku branży telekomunikacyjnej, specjalizującego się w dostarczaniu posprzedażnych usług serwisowych dla wielu czołowych producentów sprzętu elektronicznego na świecie.

Więcej na www.sprzedajtelefon.plus.pl i www.regenersis.pl.

źródło: Plus