Plus Światłowód dostępny na infrastrukturze Inea i Nexera. Oferta Internetu z prędkością do 1 GB/s

Plus rozszerza dostępność internetu stacjonarnego o infrastrukturę udostępnianą przez należący do Inei – Fiberhost i Nexerę. A w przypadku Inei także o sieć komercyjną.

Ze zwiększonego zasięgu światłowodu w Plusie będą mogli skorzystać mieszkańcy ponad 3 tysięcy miejscowości z 10 województw. Czekają na nich dedykowane oferty Plus Światłowód z prędkością nawet do 1 Gb/s.

Internet światłowodowy Plusa zwiększa swój zasięg

Dotychczas usługa internetu światłowodowego od Plusa świadczona była w oparciu o łącza Netii i Orange.

Od 15 marca br. Plus Światłowód dostępny będzie również dla gospodarstw domowych będących w zasięgu sieci Nexery i Inei. Sieci powstałych w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (POPC), którego celem jest wyeliminowanie terytorialnych różnic w dostępie do szerokopasmowego Internetu. W przypadku Inei współpraca dotyczy także sieci wybudowanej w ramach inwestycji własnych.

Z poszerzonego zasięgu terytorialnego oferty Plus Światłowód będą mogli korzystać mieszkańcy następujących województw: świętokrzyskiego i warmińsko-mazurskiego, gdzie dostawcą infrastruktury będzie Nexera oraz lubelskiego, wielkopolskiego, dolnośląskiego, mazowieckiego, śląskiego i opolskiego, gdzie sieć szerokopasmową udostępnia Inea, a także kujawsko-pomorskiego i łódzkiego z dostępem do obu sieci.

Oferta Plus Światłowód na sieci Inea i Nexera

  • Plus Światłowód z prędkością do 300 Mb/s w cenie 85 zł/mies. (75 zł po rabacie za smartDOM) + jednorazowa opłata aktywacyjna: 59 zł.
  • Plus Światłowód z prędkością do 600 Mb/s za 95 zł/mies. (85 zł po rabacie za smartDOM) + jednorazowa opłata aktywacyjna: 59 zł.
  • Plus Światłowód z prędkością do 1 Gb/s kosztuje 105 zł/ mies. (95 zł po rabacie za smartDOM) + jednorazowa opłata aktywacyjna: 59 zł.

Oferta Plus Światłowód na sieci Inea i Nexera w pakiecie z telewizją

Klienci, którzy znajdują się w zasięgu infrastruktury Inei i Nexery będą mogli skorzystać z internetu światłowodowego Plusa i telewizji kablowej w technologii IPTV od Cyfrowego Polsatu.

  • Oferta Plus Światłowód z internetem do 300 Mb/s w połączeniu z telewizją Cyfrowy Polsat z pakietem S kosztuje 95 zł (85 zł z rabatem smartDOM).
  • Oferta Plus Światłowód z internetem do 600 Mb/s w połączeniu z telewizją Cyfrowy Polsat z pakietem M kosztuje 115 zł (105 zł z rabatem smartDOM).
  • Oferta Plus Światłowód z internetem do 1 Gb/s w połączeniu z telewizją Cyfrowy Polsat z pakietem L kosztuje 155 zł (145 zł z rabatem smartDOM).

Wszyscy, którzy zdecydują się na wybór jednej z podanych ofert otrzymują jeden miesiąc za darmo oraz kartę SIM z internetem mobilnym z pakietem 5 GB/mies. bez dodatkowych opłat.

Klienci oferty Plus Światłowód, oprócz telewizji mogą dokupić abonament głosowy.

źródło: Plus