Plus: Przenieś numer do JA+ Abonament i zyskaj do 9 miesięcy abonamentu za darmo

Od 8 marca br. nowi klienci Plusa mogą zyskać dziewięć miesięcy abonamentu za darmo jeśli przeniosą swój numer z innej sieci i skorzystają z oferty JA+ Abonament wraz z nową promocją PlusBanku „Bonus Plus w programie smartDOM”.

W ramach promocji „Bonus Plus w programie smartDOM”, klienci, którzy założą konto w PlusBanku mogą liczyć na zniżki na usługi w sieci Plus. Wystarczy, że w każdym miesiącu przy użyciu karty debetowej lub naklejki zbliżeniowej wydanych do Konta Plus wykonają transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę minimum 500 zł, a zyskają 40 złotych zniżki na abonament telefoniczny przez pierwsze 6 miesięcy oraz po 10 zł zniżki w każdym z kolejnych 18 miesięcy. Oznacza to, że wybierając ofertę elastyczną za 39,99 zł abonament przez 6 miesięcy jest całkowicie za darmo, a później w obniżonej opłacie 29,99 zł miesięcznie.

Konto Plus można otworzyć w wybranym punkcie sprzedaży Plusa i Cyfrowego Polsatu, Oddziale Plus Bank S.A. oraz poprzez dedykowany formularz na www.plusbank.pl.

Szczegółowe informacje o promocji „Bonus Plus w programie smartDOM” dostępne są w regulaminie promocji na stronie www.plus.pl oraz w punktach sprzedaży Plusa.

Autor: Kuba Stefanik/Abonamenty.pl
źródło: Plus, PrzenieśNumer.pl