Świąteczna promocja w Plusie. Co przygotował Plus na święta 2020

Plus przygotował ofertę świąteczną. Osoby, które zdecydują się na dowolny abonament w Plusie otrzymają dostęp do sieci 5G przez cały okres trwania umowy.

Z sieci 5G w Plusie mogą już skorzystać wszyscy klienci, nawet wybierający najtańszy abonament za 30 zł miesięcznie.

Plus razem z ofertą świąteczną wprowadził zmiany do taryf głosowych. Od teraz dostępne są trzy abonamenty za 30 zł, 50 zł i 75 zł. Wszystkie plany w Plusie mają nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y do wszystkich w kraju oraz w roamingu w UE. W cenie każdego abonamentu jest dostęp do sieci 5G przez całą umowę.

Wielkość pakietu internetowego w abonamencie za 30 zł to 2 GB, za 50 zł – 12 GB i 75 zł – 72 GB/mies. W taryfach Plusa za 50 i 75 zł po wykorzystaniu przyznanego limitu danych prędkość Internetu spada do 1 Mb/s.

W najwyższym abonamencie Plusa usługa TIDAL dostępna jest bez opłat, w pozostałych abonamentach przez 3 miesiące gratis.

W ramach świątecznej promocji zamawiając abonament za 50 zł można otrzymać 24 GB i usługę TIDAL taniej o 20 zł przez 12 miesięcy. Opłata za ten abonament to 50 zł przez pierwsze 12 miesięcy, a przez kolejny rok – 70 zł.

Kolejne karty za pół ceny

Stali klienci Plusa, którzy mają już abonament komórkowy za 50 zł, 70 zł lub 75 zł mogą włączyć rabat 50% na drugi i kolejny dokupiony abonament. Wybierając ofertę Plus Abonament za 50 zł opłata za dwa numery wyniesie jedynie 25 zł za kartę SIM.

Jak działa 5G w Plusie

Klienci, którzy chcą korzystać z sieci 5G na częstotliwości 2,6 GHz TDD z szybkością do 600 Mb/s poza wyborem odpowiedniej oferty, muszą posiadać urządzenie z obsługą 5G w Plusie. W ofercie Plusa można znaleźć kilkanaście smartfonów z 5G z różnych półek.

Aktualny zasięg 5G Plusa można sprawdzić na stronie: https://www.plus.pl/5g.  

Świąteczna premia w Plusie. Nawet 400 zł zwrotu przy zakupie smarftona Samsung

W ramach promocji „Świąteczna premia” każdy klient, który dokona zakupu wybranych modeli Samsung i OPPO otrzyma zwrot gotówki.

źródło: Plus