Plus: Nowości w ofercie internetowej Power LTE

Od 3 lipca (czwartek) Plus wprowadza kolejne nowości w ofercie internetu mobilnego.

Nowości w ofercie internetowej Plus dla firm

Charakterystyka nowej oferty internetowej Power LTE dla biznesu w Plusie:

  • Trzy abonamenty: 49 zł, 59 zł i 79 zł netto
  • Korzystanie z internetu LTE bez limitu danych przez całą długość umowy
  • Umowa ze sprzętem do wyboru na 12 lub 24 miesiące.

Trzy podstawowe pakiety danych można wykorzystać z maksymalną dostępną prędkością transferu we wszystkich technologiach:

  • Przy umowie na 24 miesiące pakiety o wielkości 20 GB, 25 GB i 35 GB
  • Przy umowie na 12 miesięcy pakiety o wielkości 10 GB, 15 GB i 20 GB.

Power_LTE_dla_biznesu

Po wyczerpaniu pakietu podstawowego w zależności od klasy serwisu (czyli wybranego abonamentu), która definiuje priorytet w dostępie do sieci, transfer danych odbywa się z różną maksymalną prędkością. Dla abonamentu za 79 zł jest to najwyższa technicznie możliwa prędkość, dla abonamentu za 59 zł jest to prędkość do 20 Mb/s, a dla abonamentu za 49 zł do 10 Mb/s.

Możliwość zawarcia umowy bez sprzętu na 12 miesięcy, a jeszcze w lipcu br. wprowadzona zostanie możliwość zawarcia takiej umowy na 24 miesiące, w której klient otrzyma co miesiąc rabat na abonament 15 zł netto. We wprowadzonej dziś ofercie są również dostępne niższe abonamenty za 12 zł i 39 zł netto.

W nowej ofercie istnieje również możliwość zawarcia umowy bez sprzętu i umowy. Klient, który ma własny sprzęt nie chce wiązać się długotrwałym kontraktem może za 24 zł netto miesięcznie podpisać umowę na pakiet 3 GB i ma jedynie 30-dniowy termin jej wypowiedzenia.

Specjalne benefity w postaci dodatkowych GB w pakiecie podstawowym czekają na klientów, którzy dokonają zakupu przez sklep internetowy.

Nowa oferta jest również dostępna dla klientów, którym kończy się umowa.

Nowości w ofercie internetowej Plusa i Cyfrowego Polsatu dla klientów indywidualnych

Od 3 lipca do wprowadzonej już w czerwcu oferty Power LTE z abonamentami miesięcznymi za 59,90 zł, 69,90 zł i 89,90 zł zostaną dodane:

  • Nowe niższe abonamenty za 29,90 zł brutto i 49,90 zł brutto, które zawierają podstawowy pakiet danych. Pakiet można wykorzystać z maksymalną dostępną prędkością transferu we wszystkich technologiach, nie tylko w LTE. W abonamentach tych nie jest dostępna usługa nielimitowanego Internetu LTE
  • Umowy ze sprzętem na 12 i 24 miesiące
  • Umowy bez sprzętu na 12 i 24 miesiące, przy czym przy wyborze oferty na 2 lata klient otrzymuje co miesiąc rabat na abonament do 20 zł brutto

Power_LTE_dla_klientow_indywidualnych_abonamentypl

Również klienci indywidualni mają od 3.07.2014 r. możliwość zawarcia umowy bez sprzętu i długoterminowej umowy abonenckiej. W tym przypadku miesięczny abonament brutto to 29,90 zł zawierający pakiet 3 GB.

Klienci dokonujący zakupu w sklepie internetowym otrzymują dodatkowo w prezencie do 5 GB miesięcznie do swojego podstawowego pakietu danych.

Nowa oferta jest również dostępna dla klientów, którym kończy się umowa.

źródło: Plus, fot. Plus