Świąteczna oferta w Play – szczegóły promocji

Play przygotował dla swoich klientów wiele świątecznych prezentów. To smartfony i akcesoria w zestawach, Junior Box w specjalnym pakiecie oraz oferta na Internet i PLAY NOW TV.

Klienci, którzy zdecyduje się na ofertę S lub M ze smartfonem Samsung Galaxy A20s, w prezencie otrzymają opaskę Samsung Galaxy Fit2.

Osoby, które wybiorą ofertę SOLO L lub HOMEBOX i smartfon OPPO Reno4 Lite otrzymają bezprzewodowe słuchawki OPPO Enco W11 oraz bezprzewodowy głośnik OPPO Bluetooth Speaker.

Prezenty na święta od Play – proponowane zestawy

Świąteczne zestawy Junior Box w ofercie Play MIX.

Po wybraniu dowolnego smartfonau dla dziecka można odebrać w prezencie bezprzewodowe słuchawki „Miś” lub smartband Xiaomi Mi Band 4.

Proponowany zestaw Junior Box w Play na Święta:

  • LG K41S + słuchawki bluetooth ?MIŚ?
  • Słuchawki bezprzewodowe bluetooth, w brązowym pudełku w kształcie misia to miła niespodzianka dla dziecka.
  • Nielimitowane GB przez 3 miesiące (10 GB z pełną prędkością), później 4 GB
  • Rozmowy do Play bez limitu i 400 minut do innych sieci, nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci.
  • Aplikacja Bezpieczna Rodzina Premium na 1 miesiąc
  • Opłata miesięczna: 40 zł przez 12 pierwszych doładowań, 80 zł przez 12 kolejnych doładowań

Wszystkie zestawy Junior Box w sklepie Play

Junior Box jest dostępny w abonamencie przy zakupie drugiej i każdej kolejnej karty SIM w ofercie DUET lub RODZINA. Wraz ze smartfonem Motorola Moto E7 Plus klient otrzyma sportową opaskę Xiaomi Mi Band 4.

W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych użytkowników sieci, Play daje dostęp do aplikacji Bezpieczna Rodzina Premium do trzech miesięcy bez opłat.

play na święta oferta 2020

Co przygotował Play na Święta dla obecnych klientów.

Stali abonenci otrzymają pół roku darmowego dostępu do platformy Amazon Prime Video. Promocja dla wszystkich klientów Play, którzy posiadają abonament telefoniczny, internetowy lub telewizyjny.

Po połączeniu usług Internetu i PLAY NOW TV, klient nie zapłaci za nie przez pierwsze trzy miesiące. Promocja dostępna jest po wybraniu jednej z dwóch ofert PLAY NOW TV oraz dowolnego pakietu internetu w usłudze stacjonarnej, bezprzewodowej z routerem lub NET BOX. Najtańszy zestaw telewizji i internetu jest dostępny już od 45 zł miesięcznie.

Internet z TV w prezencie 3 miesiące abonamentu gratis

Usługa PLAY NOW TV to platforma streamingowa z dostępem do najlepszej rozrywki, kluczowych kanałów informacyjnych i wartościowych treści popularnonaukowych. Klient ma do wyboru dwie oferty PLAY NOW z urządzeniem TV BOX.

Pierwsza z nich, za 10 zł miesięcznie umożliwia dostęp do kanałów z pakietu podstawowego. Kolejna kosztuje 35 zł miesięcznie i została powiększona o cztery pakiety tematyczne – Extra, Sport, News i Kids. W obu tych opcjach klienci mogą skorzystać z dostępu do HBO GO na miesiąc oraz Amazon Prime Video na 6 miesięcy.

Play Internet: mobilny, światłowodowy lub NET BOX.

Pierwszą z opcji jest internet bezprzewodowy do domu z routerem, od 35 zł za 70 GB miesięcznie.

Kolejny wariant to internet stacjonarny z domowym routerem Wi-Fi dostępny od 35 zł przy prędkości 150 Mb/s.

NET BOX to zestaw internetu z modemem zewnętrznym oferujący szybki i stabilny internet niezależnie od miejsca. Dostępny jest w kilku pakietach zaczynając od 300 GB w cenie 70 zł.

Sprawdź prezenty!

To już ten czas – pora pomyśleć o prezentach! ?? U nas jest ich tak dużo, że ledwie się mieszczą ? Supersmartfony z nowoczesnymi gadżetami, telewizja z ciekawymi ofertami, a to dopiero początek… ? Wszystkie możesz zamówić nie wychodząc z domu na play.pl

Opublikowany przez Play Piątek, 6 listopada 2020

źródło: Play