Promocja Black Week w Play. Smartfony taniej do 50% i rabaty na abonament

Klienci przenoszący swój numer do ofert abonamentowych Play M, L lub Homebox mogą kupić smartfon o połowę taniej w Play.

Play w ofercie świątecznej kusi wybranymi urządzeniami marek Samsung, Xiaomi oraz realmem które są dostępne z rabatem 50%.

W promocji Black Weeks w e-sklepie Play jest dostępna zniżka 20 zł/mies. na abonament komórkowy w ofertach Play L i HomeBox. Rabat będzie naliczany co miesiąc przez 2 lata. Z promocji mogą skorzystać wszyscy klienci, również decydując się na ofertę bez telefonu.

Internet w smartfonie bez limitu prędkości i danych w Play

Dla osób, które nie chcą ograniczeń w korzystaniu z internetu, sieć proponuje abonament Play Homebox. W tym abonamencie Play zapewnia internet w smartfonie całkowicie bez limitu – zarówno prędkości jak i danych. A do tego w ramach oferty otrzymuje się dodatkową kartę z internetem bezprzewodowym 300 GB z pełną prędkością.

Druga propozycja to Play Abonament L za 65 zł/mies., aktualnie w ofercie promocyjnej dostaniemy 12 miesięcy internetu bez limitu prędkości i danych. Od 13 mies. aktywuje się standardowy pakiet internetu 240 GB.

  • Samsung Galaxy S22 5G za 1999 zł (zamiast 3999 zł);
  • Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G za 999 zł (zamiast 1999 zł);
  • realme 11 Pro 5G za 899 zł (zamiast 1799 zł).

Promocja jest także dostępna dla przedsiębiorców przenoszących swój numer do ofert Play L dla Firm oraz XL dla Firm.

Jeśli do końca obecnej umowy masz jeszcze kilka miesięcy także możesz skorzystać z tej oferty. W Play zrobisz to nawet na pół roku przed końcem zobowiązania u obecnego operatora. Przez ten czas do momentu faktycznego przeniesienia numeru abonament za usługi wyniesie 0 zł.

Więcej: https://www.play.pl/promocje/black-week-smartfony-z-abonamentem

źródło: Play

Materiał zawiera linki afiliacyjne.