Play rozdaje prezenty. Netflix na rok w pakiecie z internetem i telewizją

Święta w Play – co kupić na prezenty pod choinkę. Klienci, którzy zdecydują się na wybór internetu z telewizją od UPC, w pakiecie otrzymają dostęp do Netflix w prezencie na cały okres zobowiązania.

Internet światłowodowy z telewizją od UPC w pakiecie z Netflix na 12 miesięcy w prezencie

W tym roku pod fioletową choinką klienci znajdą specjalną ofertę. To pakiet internetu światłowodowego i telewizji od UPC o 30 zł taniej dla klientów Play w umowie na 12 miesięcy w trzech wariantach taryfowych do wyboru:

  • 300 Mb/s z telewizją Select za 55 zł miesięcznie;
  • 600 Mb/s z telewizją Max za 75 zł miesięcznie;
  • 1 Gbps z telewizją Max Premium za 100 zł miesięcznie.

Na klientów, którzy zdecydują się podpisać umowę w czasie trwania promocji czeka specjalny prezent – dostęp do serwisu Netflix w Planie Podstawowym na rok. Za dodatkowe 10 zł miesięcznie można otrzymać dostęp do Viaplay.

Światłowód od Play i UPC w abonamencie na rok

Osoby zainteresowane wyłącznie internetem, bez telewizji mogą wybrać internet światłowodowy od UPC lub Play w umowie na 12 miesięcy. W tym wariancie dostaniemy Netflixa w Planie Podstawowym na 4 miesiące w prezencie. W ofercie dostępne trzy prędkości Internetu Światłowodowego:

  • Internet Światłowodowy 300 Mb/s z Netflix za 40 zł miesięcznie przez 4 miesiące, później 69 zł;
  • Internet Światłowodowy 600 Mb/s z Netflix za 50 zł miesięcznie przez 4 miesiące, później 79 zł;
  • Internet Światłowodowy 1 Gb/s z Netflix za 70 zł miesięcznie przez 4 miesiące, później 99 zł.

Podane ceny zawierają rabat 10 zł dla klientów Play w wybranych ofertach abonamentowych.

Telewizja od Play z Netflixem w prezencie

Dla klientów zainteresowanych tylko ofertą telewizyjną. Play przygotował promocję na Netflixa nawet na 6 miesięcy za darmo. Już od 50 zł/mies. klienci zyskują dostęp do ponad 110 atrakcyjnych kanałów telewizyjnych z różnych kategorii tematycznych, Viaplay w cenie abonamentu, a do tego Netflix na 6 miesięcy w prezencie. Po okresie promocyjnym można zrezygnować z subskrypcji Netflixa lub doliczać opłatę za dostęp do serwisu do rachunku w Play.

W najniższej opcji Telewizja od Play jest już od 30 zł/mies. z ponad 55 kanałami telewizyjnymi, Viaplay w cenie abonamentu, Klient otrzymuje Netflix na 3 miesiące w prezencie bez zobowiązań.

Telewizor LG 4K 55-cali z rabatem 600 zł

Świąteczny prezent w Play to także super okazja na nowy telewizor 4K od LG. Każda osoba wybierająca internet lub telewizję może zdecydować się na zakup telewizora LG 55UQ751Cz w cenie 1899 zł. Cała kwota jest rozkładana na raty 0%, a ich liczbę określa sam klient.

Szczegóły promocji oraz możliwość zakupu dostępne są w salonach, poprzez infolinię pod numerem 790 500 500 oraz na stronie play.pl.

źródło: Play