Play partnerem serwisu muzycznego WiMP, Orange gra z Deezer’em

Muzyczny serwis streamingowy WiMP rozpoczął współpracę z operatorem telefonii komórkowej Play. Umowa, na mocy której Play zostaje partnerem dystrybucyjnym na co najmniej 12 miesięcy.

Klienci Play będa mogli skorzystać z wyjątkowej oferty, w której przesyłanie danych w ramach serwisu WiMP będzie zawarte w cenie, w przeciwieństwie do ogólnej oferty WiMP Premium. Po okresie próbnym (30 dni) od aktywacji opłata miesięczna za nieograniczone korzystanie z WiMP-a wynosi 19,90 zł miesięcznie. Z usługi mogą korzystać wyłącznie klienci posiadający abonament. Aktywacja przez wysyłanie SMS-a o treści START na numer 1234.

Klienci Orange mają natomiast nieograniczony dostęp do 20 mln legalnych utworów serwisu muzycznego Deezer, w tym bezpłatną transmisję danych na potrzeby serwisu, możliwość odtwarzania muzyki zarówno w sieci, jak i off-line oraz tworzenia własnej biblioteki utworów i albumów. Darmowy dostęp do Deezer`a mają abonenci Smart Planów Multi z abonamentem od 89,90 zł w górę lub korzystający z oferty Orange Open.

Pozostali klienci  mogą uzyskać dostęp wysyłając darmowego SMS-a o treści START MUZYKA pod numer 62201 – pierwsze 14 dni za darmo, a potem opłata miesięczna wynosi 27,06 zł.

źródło: WiMP, Orange