Play prezentuje nową wersję aplikacji Play24

Play wprowadził zmiany w aplikacji Play24 ułatwiające logowanie oraz dodawanie nowych usług.

Klienci Play nie muszą już zapamiętywać haseł, żeby się zalogować do aplikacji Play24. Mają wybór między biometrią w postaci odcisku palca lub rozpoznania twarzy, a kodem PIN. Takie rozwiązanie jest nie tylko wygodniejsze, ale przede wszystkim bardziej bezpieczne.

Dodawanie usług w aplikacji.

Aplikacja Play24 umożliwia dodanie wszystkich usług w Play, nawet w przypadku posiadania kilku numerów jednocześnie. Po rejestracji nowego użytkownika aplikacja rozpozna, czy klient w Play posiada jeden, czy więcej numerów i zaproponuje dodanie ich automatycznie. Dodanie kolejnych numerów będzie wymagało dodatkowego potwierdzenia.

To nie koniec nowości, jakie Play planuje wprowadzić dla swoich klientów w Play24.

Już wkrótce, w kolejnej wersji aplikacji, pojawi się nowa forma potwierdzania operacji. Zmiany na koncie można będzie zaakceptować za pomocą odcisku palca, rozpoznawania twarzy lub indywidualnie stworzonego, unikalnego kodu PIN. Takie rozwiązanie pojawi się w Play24 do końca roku.

Aplikacja Play24 ułatwia codzienne zarządzanie kontem.

Umożliwia między innymi opłacanie faktur, doładowywanie konta w parę sekund, włączanie i wyłączanie dodatkowych pakietów oraz kontrolowanie stanu środków. Konto Play24 pozwala na bieżąco monitorować historię zużycia internetu i wykonanych połączeń nawet na kilku numerach jednocześnie.

Dodatkowo pozwala w łatwy sposób skontaktować się z konsultantem, np. za pomocą specjalnie przygotowanego chatu.

źródło: Play