Play: Nowa oferta telefonii stacjonarnej Play Domowy

14 października sieć komórkowa Play wprowadza do sprzedaży nową ofertę telefonii stacjonarnej Play Domowy z najtańszym abonamentem na rynku za 1 zł i nielimitowanymi połączeniami wewnątrz sieci.

Klienci Play mogą korzystać z nielimitowanych połączeń do Play i Play Stacjonarne w każdym zobowiązaniu. Abonenci Play mają możliwość wykupienia abonamentu już za 1 zł miesięcznie. Usługa dostępna jest we wszystkich strefach numeracyjnych w Polsce. Aktywacja oferty odbywa się na takich samych zasadach jak dla numeracji mobilnej, bez konieczności dodatkowej instalacji. Kartę SIM z numerem stacjonarnym można włożyć do dowolnego telefonu komórkowego.

Abonenci Play otrzymują możliwość wyboru jednego z trzech abonamentów: Formuła Play Stacjonarna za 1 zł (11zł), Formuła Play+ Stacjonarna za 11 zł (21 zł) i Formuła Play 4.0 za 31 zł (41 zł). W nawiasie opcja abonamentu z telefonem. Wszystkie taryfy posiadają nielimitowane rozmowy do sieci Play i na numery stacjonarne w Play. W abonamencie Formuła Stacjonarna za 11 zł i 31 zł dostępne są dodatkowo nielimitowane połączenia do innych sieci stacjonarnych, a w najwyższym abonamencie nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych w Polsce.

Oferta Play Domowy dla abonentów sieci:

12_play_stacjonarny

Ofertę Play Domowy dla pozostałych klientów przedstawia poniższa tabela:

13_play_stacjonarny

Usługa Play Domowy działa na bazie telefonii komórkowej operatora ale rozmowy mogą być przeprowadzane jedynie w określonej strefie stacjonarnej (obszar o promieniu do 500 metrów z wyznaczonym środkiem lokalizacji) ustalanej przy podpisaniu umowy.

 Autor: Kuba Stefanik/Abonamenty.pl
źródło: BlogPlay.pl, fot. Play