Play: No-limit na rozmowy, SMS-y i 4 GB w abonamencie bez telefonu 39,99 zł z umową na 6 m-cy

Od 1 czerwca br. (poniedziałek) do odwołania w sklepie internetowym Play.pl dostępna jest nowa wersja promocji „Formuła Unlimited SIM 6 miesięcy”. W ramach oferty operator proponuje trzy abonamenty Formuła Unlimited bez telefonu z krótką umową przez 6 miesięcy:

  • Formuła Unlimited Tylko SIM za 9,99 zł* w tym nielimitowane rozmowy i SMS-y w sieci Play i pakiet danych 2,25 GB,
  • Formuła Unlimited Tylko SIM za 29,99 zł* – nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych, SMS-y w Play i pakiet danych 3,25 GB,
  • Formuła Unlimited Tylko SIM za 39,99 zł* – nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci i pakiet danych 4,25 GB.

Pakiety danych podane powyżej obowiązują wyłącznie w okresie promocyjnym przez 6 miesięcy trwania umowy, po tym czasie (przekształcenie umowy na czas nieokreślony) przyznawany będzie bezpłatny limit transferu danych 250 MB/m-c. W taryfie Formuła Unlimited 9,99 zł dodatkowy pakiet 2 GB dezaktywowany jest automatycznie po 6 miesiącach umowy, w pozostałych taryfach Formuła Unlimited 29,99 zł (3 GB) i 39,99 zł (4 GB) naliczana jest dodatkowa opłata w wysokości 20 zł za większy limit danych. Pakiety można dezaktywować.

Opłata aktywacyjna wynosi 19,99 zł. Oferta skierowana jest do obecnych abonentów sieci dokupujących kolejną umowę i klientów przenoszących numer od dotychczasowego operatora (MNP). Regulamin promocji do pobrania pod tym adresem.

* Kwoty abonamentów zawierają rabat z tytułu aktywacji e-faktury, terminowych płatności i wyrażenie zgód marketingowych.

Autor: Kuba Stefanik/Abonamenty.pl
źródło: blogplay.pl, fot.Play

One Reply to “Play: No-limit na rozmowy, SMS-y i 4 GB w abonamencie bez telefonu 39,99 zł z umową na 6 m-cy”

  1. Szału nie robi jeśli porówna się to do NJU gdzie bez aktywacji ma się wszystko za 39zł.

    Tutaj jest taniej, ale tylko pozornie przez 6msc i jeszcze koszt aktywacji.

    Virgin Mobile jest jeszcze tańszy – 29zł ale to chyba jakaś wariacja telefonu na kartę.