Najtańsza oferta dla firm w Play. Internet światłowodowy i 2 karty SIM za 60 zł

Play ma najtańszą na rynku ofertę dla firm. To nowy pakiet usług na który składa się internet światłowodowy i 2 karty SIM do smartfona. Całość w cenie 60 zł bez VAT.

Od 6 października 2022 roku Play wprowadza specjalną ofertę dla klientów biznesowych. Play komunikuje, że to najkorzystniejsza cenowo na rynku propozycja dla biznesu. Czy warto zdecydować się przenieść swoja firmę do Play?

Ile kosztuje Internet światłowodowy z 2 kartami SIM do smartfona?

Klienci w ofercie Play dla Firm za internet światłowodowy z prędkością 150 Mb/s oraz 2 karty SIM do smartfona zapłacą 60 zł netto miesięcznie.

Na kartach SIM dostępne są nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y i duża paczka internetu: 40 GB z pełną prędkością. Do zestawu można dokupić kolejne karty SIM za 25 zł netto miesięcznie.

Do zestawu można dokupić kolejne karty SIM za 25 zł netto miesięcznie. Oferta skierowana jest do nowych klientów Play, jak i UPC.

Po upływie umowy na okres zastrzeżony (umowa w Play na 25 miesięcy, w UPC na 24 miesiące), cena pakietu wzrośnie o 30 zł netto miesięcznie.

Z oferty mogą skorzystać tylko nowi klienci biznesowi, którzy nie mają żadnych usług w Play i jednocześnie nie są klientami UPC (Mała Firma).

najtańsza oferta dla firm w play internet światłowodowy i 2 karty SIM za 60 zł

Jakie smartfony poleca Play dla biznesu

Play szczególnie rekomenduje przedsiębiorcom:

  • Samsung Galaxy Z Flip4
  • Motorola edge 30 neo

Zobacz także: Abonament i smartfon 5G za 60 zł w Play

Więcej informacji na stronie playdlafirm.pl

źródło: Play