Play: Limitowana oferta z telefonem Formuła 4.0 Unlimited 59,99 zł i pakietem 3 GB przez rok

Do 27 października br. (poniedziałek) w sieci komórkowej Play dostępna jest limitowana oferta promocyjna z telefonem „Formuła 4.0 Unlimited 1 GB z 2 GB gratis w sklepie internetowym”.

W ramach oferty klienci otrzymują nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci komórkowych, pakiet 1 GB wliczony do abonamentu oraz dodatkowo promocyjny pakiet internetowy 2 GB gratis przez pierwsze 12 miesięcy (łącznie 3 GB przez rok). Wysokość abonamentu wynosi 59,99 zł z rabatem za aktywną e-fakturę, terminowe płatności i wyrażenie zgód marketingowych. Umowa przez 24 miesiące.

Promocja przeznaczona jest dla osób przenoszących numer od dotychczasowego operatora (MNP), klientów migrujących z ofert pre-paid w sievi Play na abonament, abonentów przedłużających umowę lub dokupujących kolejny numer. Z oferty można skorzystać wyłącznie w sklepie internetowym na Play.pl.

Przykładowe telefony dostępne w limitowanej ofercie Play:

  • LG L Fino za 1 zł
  • Alcatel onetouch Idol 2 Mini S za 19 zł
  • Nokia Lumia 635 za 39 zł
  • Sony Xperia L za 119 zł
  • Sony Xperia M za 199 zł

Po upływie 12 miesięcy za pakiet 2 GB będzie naliczana opłata 20 zł miesięcznie. Pakiet ten można dezaktywować przed końcem okresu promocyjnego.

Od momentu aktywacji karty SIM klienci mogą korzystajać również z usługi „Nielimitowany Internet LTE przez 6 miesięcy”. Szczegóły w regulaminie promocji.

Autor: Kuba Stefanik/Abonamenty.pl
źródło: Play, fot. Play