Play: Promocyjny abonament Formuła 4.0 Unlimited za 29,99 zł i 3 miesiące SMS/MMS za darmo

Od 17 listopada br. do odwołania w sklepie internetowym Play dostępna jest limitowana oferta promocyjna Formuła Unlimited 250 MB Tylko SIM z pakietem nielimitowane SMS-y/MMS-y do wszystkich sieci gratis przez 3 miesiące.

W ramach oferty klienci otrzymują taryfę Formuła 4.0 Unlimited w wersji Tylko SIM w cenie 29,99 zł miesięcznie z umową przez okres 15 miesięcy. W abonamencie zawarte są nielimitowane rozmowy do Play i innych sieci komórkowych w kraju oraz pakiet internetowy 250 MB. Przez pierwsze 3 miesiące klienci otrzymują dodatkowo pakiet Nielimitowane SMS-y/MMS-y do wszystkich bez opłat.

Po 3 pełnych okresach rozliczeniowych pakiet Nielimitowane SMS-y/MMS-y przyznawany jest za opłatą w wysokości 10 zł miesięcznie.  Z pakietu Nielimitowane SMS-y/MMS-y można zrezygnować w dowolnej chwili.

Promocja skierowana jest do wszystkich klientów, w tym do użytkowników przenoszących numer od innego operatora (MNP), podpisujących nową umowę (nowy numer), abonentów Play przedłużających umowę lub dokupujących kolejną, a także przenoszących numer z oferty pre-paid w Play.

Promocyjna kwota abonamentu 29,99 zł miesięcznie zawiera rabat za aktywację faktury elektronicznej i terminowe płatności rachunków w wysokości 5,99 zł.

Opłata aktywacyjna wynosi 49,99 zł. Z oferty można skorzystać wyłącznie w sklepie internetowym Play.

Autor: Kuba Stefanik/Abonamenty.pl
źródło: Play