Play: Formuła 4.0 bez telefonu z 50% rabatem przez 12 miesięcy

Aktualizacja: promocja wycofana z oferty Play w dniu 10.09.2013 r.

W sklepie internetowym sieci Play dostępna jest nowa promocja e-Formuła 4.0 Tylko SIM w ramach której można otrzymać tańszy o 50% abonament z nielimitowaną taryfą Formuła 4.0 79 zł bez telefonu. Obniżony o połowę abonament obowiązuje przez cały okres umowy 12 miesięcy i wynosi 39,25 zł miesięcznie w przypadku wyboru e-faktury. Opłata aktywacyjna w promocji to koszt 49 zł. Taryfę Formuła 4.0 z 50% upustem można zamówić wyłącznie w eShopie Play. Z oferty mogą skorzystać klienci kupujący nowy numer, dotychczasowi abonenci przedłużający umowę oraz osoby przenoszący numer od innego operatora.

Dodatkowo przez pierwszy niepełny i kolejne 3 cykle rozliczeniowe abonenci mogą korzystać bezpłatnie z usługi „Nielimitowane połączenia na numery stacjonarne – promocja”. Po tym okresie będzie naliczana opłata w wysokości 7 zł miesięcznie o ile usługa nie zostanie dezaktywowana przez abonenta.

W ramach oferty dostępny jest również mechanizm Bezpieczny Internet, który polega na naliczaniu opłaty za transmisję danych w zależności od wykorzystania, zgodnie z przedziałami:
– powyżej 100 kb do 5 MB – 5 zł
– powyżej 5 MB do 250 MB – 5 zł
– powyżej 250 MB do 1 GB – 10 zł

Opłaty za wykorzystanie danych sumują się i są naliczane po przekroczeniu limitów transmisji danych.

Regulamin oferty „Promocyjnej e-Formuła 4.0 w Sklepie Internetowym” do pobrania pod tym adresem. Promocja obowiązuje do odwołania.