Play: Abonament Formuła 4.0 Unlimited bez telefonu z pakietem 2 GB w cenie 39,99 zł

Aktualizacja I (20.12.2014 r.): Oferta niedostępna dla nowych klientów podpisujących umowę abonamentową z nowym numerem. Zgodnie z informacją zamieszczoną przy zamówieniu na stronie sklepu internetowego Play.pl, klientów przenoszących numer, od drugiego miesiąca trwania umowy obowiązuje opłata abonamentowa w kwocie 41,99 zł.

Od 11 grudnia br. w sklepie internetowym Play dostępny jest promocyjny abonament Formuła 4.0 Unlimited TYLKO SIM z podwójnym pakietem internetowym 2 GB (1 GB + 1 GB w prezencie) w cenie 39,99 zł miesięcznie.

W ramach oferty klienci otrzymują nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y na numery w Play oraz do wszystkich krajowych sieci komórkowych, pakiet 2 GB w abonamencie. Dodatkowo użytkownicy mogą korzystać z usługi „Nielimitowany Internet LTE przez 6 miesięcy” w zasięgu własnym operatora.

Promocja skierowana jest do nowych klientów (nowy numer), klientów przenoszących numer z innej sieci (MNP), abonentów Play dokupujących kolejny numer, przedłużających umowę lub przenoszących numer z oferty na kartę w Play do abonamentu. Umowa podpisywana jest na okres 15 miesięcy, opłata aktywacyjna wynosi 49,99 zł, przy zawarciu aneksu opłata nie jest pobierana.

Podana kwota abonamentu 39,99 zł uwzględnia rabat za aktywną e-fakturę i terminowe płatności.

Szczegółowe informacje o ofercie, składanie zamówień i regulamin promocji  w e-shopie Play. Oferta dostępna tylko w sklepie internetowym Play.

Autor: Kuba Stefanik/Abonamenty.pl
źródło: Play, fot. Play

One Reply to “Play: Abonament Formuła 4.0 Unlimited bez telefonu z pakietem 2 GB w cenie 39,99 zł”

  1. Szału nie ma. W nju w tej cenie dodatkowo bezpłatne stacjonarne i bez długiego kontraktu.