Play: Abonament bez telefonu za 9,99 zł z umową na 6 miesięcy i internetem 2 GB

24.04 (czwartek) sieć komórkowa Play wprowadza ofertę limitowaną Formuła Unlimited Tylko SIM na 6 miesięcy z Internetem 2 GB.

W ramach promocji operator oferuje krótką umowę na okres 6 miesięcy bez telefonu oraz darmowy pakiet Smartfon 2 GB w trzech taryfach: Formuła Play Unlimited 9,99 zł, Play 4.0 Unlimited 29,99 zł i Formuła Europa Unlimited 59,99 zł. Podane kwoty abonamentów zawierają rabat za e-fakturę i terminowe płatności w wysokości 5,99 zł.

W abonamencie Formuła Unlimited 9,99 zł klienci otrzymują rozmowy ze wszystkimi w Play bez limitu, darmowy pakiet internetowy 2 GB (do 6 miesięcy) oraz nielimitowany internet LTE do końca 2014 r.

W taryfie abonamentowej Formuła 4.0 Unlimited w cenie 29,99 zł użytkownicy otrzymują dodatkowo nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych w kraju, a  w najwyższym abonamencie Formuła Europa Unlimited za 59,99 zł – nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci w tym połączenia na numery stacjonarne, nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich i 1000 minut na połączenia przychodzące w roamingu na terenie UE.

Oferta jest dostępna we wszystkich kanał sprzedażowych dla obecnych abonentów Play, wyłącznie za pośrednictwem sklepu internetowego sieci Play dla klientów przenoszących numer do Play od innego operatora (warunkiem skorzystania z oferty jest okazanie faktury, nie starszej niż 2 miesiące za świadczone usługi telekomunikacyjne na przenoszonym numerze).

Użytkownicy wybierający taryfę Formuła Unlimited 9,99 zł mogą aktywować dodatkowe usługi:

  • Nielimitowane SMS-y/MMS-y do wszystkich sieci (usługa dostępna również dla abonamentu Formuła 4.0 Unlimited 29,99 zł),
  • Pakiet 100 minut do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne w kraju.

Pakiety są bezpłatne w 1-szym niepełnym i następującym po nim cyklu rozliczeniowym. Po tym okresie cena promocyjna wynosi 10 zł miesięcznie za każdy pakiet i doliczana jest do kwoty abonamentu. Pakiety można dezaktywować.

Do promocyjnego abonamentu Formuła Unlimited 9,99 zł klienci mogą również dokupić pakiet 200 minut do wszystkich sieci komórkowych w cenie 15 zł

Korzystanie z pakietu internetowego 2 GB w okresie trwania umowy, czyli przez 6 miesięcy jest zawarte w kwocie abonamentu. Po przekształceniu umowy na czas nieokreślony, opłata abonamentowa za korzystanie z pakietu w każdym okresie rozliczeniowym będzie wynosić 20 zł. Pakiet Smartfon 2GB nie może być dezaktywowany.

Wraz z podpisaniem umowy w niniejszej ofercie aktywowane są jeszcze trzy dodatkowe usługi:

  • „Muzyka na czekanie” –  bezpłatnie przez 1-szy niepełny i następujący po nim cykl rozliczeniowy, potem 2 zł/m-c,
  • „Audiobooki w Play –  przez 1-szy niepełny i 2 następujące cykle rozliczeniowe pobierana jest opłata w kwocie 9,99 zł, potem 19,99 zł/m-c,
  • „WiMP Premium w Play”- bezpłatnie przez 1-szy niepełny i 2 następujące cykle rozliczeniowe, potem 19,99 zł/m-c.

Powyższe usługi można wyłączyć, w dowolnym momencie kodem wpisanym na klawiaturze telefonu lub przez portal 24.play.pl.

Opłata aktywacyjna w promocji została obniżona do 9,99 zł. Regulamin oferty promocyjnej Formuła Unlimited Tylko SIM na 6 miesięcy w sklepie internetowym można pobrać pod tym adresem. Promocja obowiązuje do odwołania.

źródło: Play